Julia Wieniawa to chyba jedna z najbardziej obiecujących młodych aktorek w naszym kraju. Kobieta zachwyca wyglądem, a dodatkowo warto zaznaczyć, że dość dobrze zarządza swoimi finansami.

Aktorka nieustannie osiąga sukcesy!

Młoda gwiazda otrzymuje ogromne ilości propozycji filmowych, za które odbiera dość pokaźne wynagrodzenia! Dodatkowo Julia Wieniawa dość mocno interesuje się rynkiem nieruchomości, na którym odważnie inwestuje. Celebrytka jest także właścicielką swojej marki kosmetyków, a dodatkowo zarabia w mediach społecznościowych.

Media dość mocno śledzą miłosne podboje młodej gwiazdy. Jak jednak doskonale wiemy, zarówno jej związek z Antkiem Królikowskim, jak i z Baronem nie doczekały się miłosnego happy endu. Jednak nie ulega wątpliwości, że teraz wszystko się zmieni.

Jak podaje portal Super Express, u boku kobiety pojawił się jej nowy wybranek. Szczęśliwcem jest aktor, Nikodem Rozbicki, którego poznaliśmy m.in. dzięki roli w filmie „Miszmasz, czyli kogel mogel 3”.

Czy to wybranek na resztę życia?

Pierwsze doniesienia o miłosnej relacji, jaka nawiązała się pomiędzy Julią Wieniawą i Nikodemem Rozbickim obiegły media już w sierpniu. Wtedy to para zachowywała się wobec siebie bardzo czule, na jednej z imprez w stołecznym lokalu.

– Nie mam zamiaru tutaj nic komentować… Moje życie jest moim życiem i toczy się swoim rytmem – odpowiedział wtedy aktor.

Kolejne doniesienia na temat związku młodej aktorki i Nikodema pojawiły się, kiedy to mężczyzna zaznaczył swoją obecność podczas finałowego odcinka „Tańca z Gwiazdami”. Aktor mocno trzymał kciuki za wygraną Wieniawy.

Okazuje się jednak, że po ostatnim weekendzie fani są niemal pewni, że Wieniawa i Rozbicki są w związku. Oboje bowiem na swoich Instagramach publikowali zdjęcia i relacje ze wspólnego wypadu w góry! Czy wreszcie Wieniawa odnalazła swoją drugą połówkę?