Anna Mucha należy do grona najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez tysiące widzów aktorek polskich.

Kobieta swoją rozpoznawalność i uznanie zyskała przede wszystkim dzięki niesamowitej grze aktorskiej, która pozwoliła jej wziąć udział w bardzo dużej liczbie dużych produkcji – nie tylko na ekranach telewizorów w filmach i serialach, ale także na deskach teatru.

Anna Mucha podbiła polską scenę aktorską

Ponadto, dużą popularność aktorce przyniósł także związek z dziennikarzem Kubą Wojewódzkim, który – mimo iż miał miejsce przed wielu laty – nadal pozostaje tematem rozmów, a fani raz po raz spekulują o rzekomym „zejściu się” pary ponownie.

Anna Mucha/screen Youtube @Plejada
Anna Mucha/screen Youtube @Plejada

Anna Mucha, poza talentem aktorskim jest uwielbiana także za swój wygląd. Kobieta zawsze wygląda schludnie i elegancko. W ostatnim czasie pokazała się jednak fanom na InstaStories w innym wydaniu - w dresie i bez makijażu.

Zmęczona Anna Mucha prosi fanów o pomoc

Okazuje się, że Anna Mucha ma przed samą małe wyzwania i z tego powodu poprosiła fanów o pomoc.

Aktorka mieszka obecnie w domu i ma do zagospodarowania kawałek ogrodu. Znajdują się w nim nie tylko kwiaty, ale również owoce.

mną InstaStories aktorka pokazała kilka roślin i poprosiła fanów o radę... w zakresie ogrodnictwa.

Anna Mucha, jak sama twierdziła, nie zna się na roślinach, dlatego spytała swoich obserwatorów o nazwę pięknej rośliny w jej ogrodzie.

Kwitnie dwa razy w roku. Wczesną wiosną i w listopadzie. (…) Co to jest za istota?

- spytała Anna Mucha.

Anna Mucha. Źródło: instagram.com
Anna Mucha. Źródło: instagram.com
Anna Mucha. Źródło: instagram.com

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO