Anna Mucha nie daje o sobie zapomnieć polskiemu show-biznesowi i plotkarskim portalom. Od kilku tygodni głośno jest o nowym romansie aktorki. Przez długi czas spekulowano o tym, że Anna Mucha i jej najbardziej znany ekspartner, czyli Kuba Wojewódzki znów się spotykają. Zainteresowani nie komentowali sprawy, jednak w kuluarach sprawa stała się gorąca.

Wkrótce okazało się jednak, że byli partnerzy utrzymują jedynie dobre, przyjacielskie relacje i nie wrócili do siebie. Natomiast kilka tygodni temu paparazzi przyłapali Annę Muchę z tajemniczym mężczyzną, który okazał się być jej nowym partnerem. Dziennikarzom udało się ustalić personalia nowego wybranka Anny Muchy.

To Jakub Wons, aktor, z którym Mucha współpracowała przy próbach do spektaklu „Letni Dzień”. Wiele wskazuje zatem na to, że aktorka po wielu miesiącach od rozstania z Marcelem Sorą ułożyła sobie życie prywatne.

Anna Mucha przeszła prawdziwą metamorfozę! Fani zaskoczeni jej nowym wizerunkiem!

Anna Mucha postanowiła pójść za ciosem i zmienić swój wizerunek. Na Instagramie możemy zobaczyć ją w krótkich włosach z dłuższą grzywką. Fani są zaskoczeni, wielu komentuje, że aktorce doskonale jest w nowej fryzurze. Zupełna metamorfoza aktorki spodobała się większości jej obserwatorów na Instagramie.

- Naprawdę ładnie Ci w krótkich włosach. Uważam, że korzystniej!

- Obłęd! Tak mnie korci, żeby do krótkich włosów wrócić, a tu taka fryzura – komentują i komplementują jednocześnie aktorkę na Instagramie.

źródło: Instagram@taannamucha

Jak informował portal „Życie”: FANI WYŚMIEWAJĄ WOKALISTÓW PIĘKNYCH I MŁODYCH. CZYM DAWID I MAGDALENA NAROŻNI ZASŁUŻYLI SOBIE NA TAKIE KOMENTARZE

Przypomnij sobie: WZRUSZAJĄCY WPIS MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN. GWIAZDA W PIĘKNYCH SŁOWACH O NOWO NARODZONYM SYNKU

Portal „Życie” pisał również: LEKARZ ODMÓWIŁ ZBADANIA DZIECKA, DOPÓKI NIE OTRZYMAŁ ZAPŁATY. PÓŹNIEJ BARDZO TEGO ŻAŁOWAŁ