Anna Mucha jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w naszym kraju. Mocno udziela się także w mediach społecznościowych.

Kariera aktorki

Anna Mucha zagrała w wielu bardzo znanych filmach. Mogliśmy ją podziwiać między innymi w takich hitach jak „Młode wilki” „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” czy też „Panna Nikt”.

Jednak nie ulega wątpliwości, że najwięcej osób kojarzy aktorkę z rolą Magdy z serialu „M jak miłość”.

Gwiazda bardzo mocno udziela się w mediach społecznościowych. Nieustannie publikuje na swoim profilu na Instagramie różne zdjęcia ze swojego życia. Ostatnio z powodu niektórych postów głośno zrobiło się na temat jej rzekomego powrotu do Kuby Wojewódzkiego.

Jak informuje portal RadioZet.pl, ostatnio Anna Mucha zabrała głos na temat ostatnich wydarzeń jakie mają obecnie miejsce w Stanach Zjednoczonych. Przypomnijmy, że jeden z policjantów w brutalny sposób udusił George’a Floyda.

Po tej tragedii w Stanach Zjednoczonych rozpoczęła się seria protestów, które bardzo szybko przeobraziły się w krwawe manifestacje z udziałem siły.

Wczoraj w mediach społecznościowych miała miejsce akcja #blacklivesmatter i #blacktuesday poprzez tysiące osób wyraziło swoją solidarność z Afroamerykanami, którzy w dzisiejszych czasach nadal doświadczają rasizmu skierowanego w ich stronę.

Instagram: taannamucha

Anna Mucha zabrała głos

Jedną z osób, która również dołączyła do akcji była właśnie Anna Mucha. Na swoim Instagramie opublikowała kolorową flagę, którą podpisała All colors matter #stopracism. Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy od obserwatorów gwiazdy.

- Jeśli nie znasz sytuacji w USA nie wklejaj takich idiotyzmów - skomentował jeden z obserwatorów.

- Pani Anno, lepiej sobie zrobić zdjęcie w rzepaku. To też modne, to tez robią wszyscy, a nie plecie pani bzdury, bez znajomości faktów - mocno skrytykował inny fan.

Jednak wśród komentujących znalazły się także osoby, które mocno stanęły po stronie Anny Muchy.

- Jak czytam te komentarze to utwierdzam się w przekonaniu ze Polska to ciemnogrod i wiele jeszcze lat upłynie nim 'towarzysze' skumają czacze! Niestety Polska wciąż dla Polaków - skomentował jeden z sojuszników gwiazdy.

Instagram: taannamucha

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: DOBRE RADY NASZYCH BABĆ I DZIADKÓW. TERAZ JUŻ WIEMY, ŻE WARTO BYŁO ICH SŁUCHAĆ

Jak informował portal Życie: TA HISTORIA TO PRZESTROGA DLA WIELU RODZICÓW. WYSTARCZYŁA CHWILA NIEUWAGI I MAMA STRACIŁA SWOJE DZIECKO NA ZAWSZE. CHŁOPIEC ZJADŁ OWOC I NAGLE ODSZEDŁ

Portal „Życie” pisał również: NASTOLETNIA MATKA BYŁA PRZEKONANA, ŻE JEJ DZIECKO NIE PRZEŻYŁO PORODU. TO, CO STAŁO SIĘ 69 LAT PÓŹNIEJ TO PRAWDZIWY CUD