Nie ulega wątpliwości, że dzieci są oczkiem w głowie swoich rodziców. Dorośli dbają o dzieci i robią, co mogą aby zapewnić im jak najlepsze życie.

Jednak rodzice dzieci, szczególnie tych nadzwyczaj ruchliwych, doskonale wiedzą, że czasem wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do tragedii. Dzieciaki są niezwykle ciekawe otaczającego ich świata, jednak z uwagi na młody wiek, nie potrafią logicznie ocenić, że niektóre sytuacje mogą być dla nich niebezpieczne.

Nic nie zapowiadało tragedii

Emma oraz Mohammed wraz ze swoim dwuletnim synkiem mieszkali w Detroit w USA. Rodzina była niesamowicie szczęśliwa, razem spędzali mnóstwo czasu i wzajemnie troszczyli się o siebie. Nikt nie spodziewał się, że niedługo może dojść do tragedii.

Jak podaje portal Pikio.pl, Emma wybrała się na zakupy do jednego z pobliskich marketów i zabrała ze sobą małego Ayyana. Kiedy kobieta przemierzała kolejne alejki sklepu maluch grzecznie siedział w sklepowym wózku.

W pewnej chwili kobietę zainteresował jeden z produktów i odwróciła się na chwilę od wózka, aby dokładniej przeanalizować etykietę. Po chwili jej uszu dobiegł dziwny dźwięk.

Źródło: WXYZ-TV Detroit | Channel 7

Bardzo przykra historia

Kiedy spojrzała na synka ogarnęła ją panika. Ayyan nie mógł oddychać i zaczął już robić się siny.

Jak się okazało, podczas chwili nieuwagi, chłopiec sięgnął ze stoiska winogrona i włożył sobie do buzi. Jednak było ich zbyt dużo aby mógł je przełknąć i zaczął się dusić.

Zrozpaczona kobieta natychmiast zaczęła ratować swojego synka, a z pomocą przyszli jej pracownicy sklepu. Wezwano także pogotowie.

Jednak mimo reanimacji oraz wyjęcia winogron z przełyku maluchowi nie udało się pomóc.

- Czuję, że to tylko zły sen, z którego ktoś mnie zaraz obudzi. Nie mogę przestać o nim myśleć, widzę go wszędzie – wyznał ojciec chłopca podczas wywiadu.

Po tej nieszczęśliwej historii mama Ayyana zwróciła się do rodziców z ważnym apelem, aby uważali na to, co robią ich dzieci. Szczególnie poprosiła, aby uważali na to, co maluchy jedzą i podawali im jedzenie w najbardziej wygodnej formie, aby uniknąć zadławień i takiej tragedii jakiej doznała ona sama.

Źródło: WXYZ-TV Detroit | Channel 7

Przypomnij sobie o… DUMA ROZPIERA ROBERTA LEWANDOWSKIEGO. NAJPOPULARNIEJSZY POLSKI PIŁKARZ NIEUSTANNIE CHWALI SIĘ CÓRECZKAMI. SĄ NAJNOWSZE ZDJĘCIA

Jak informował portal Życie: ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA

Portal Życie pisał również o… SYN KATE I WILLIAMA MA TRUDNOŚCI W NAUCE? KSIĘŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERĄ WYPOWIEDŹ