Elżbieta Jaworowicz jest uwielbianą przez milionów Polaków dziennikarką, która od wielu lat na antenie Telewizji Polskiej prowadzi cieszący się dużym uznaniem program „Sprawa dla reportera”. W każdym odcinku rozwiązywana jest pewna trudna i zagadkowa sprawa, z którą boryka się cała rodzina, bądź jedna osoba.

Elżbieta Jaworowicz wyznała, czego żałuje w swoim życiu

Kobieta ma wielu fanów, gdyż przez te wszystkie lata trwania programu pomogła naprawdę wielu osobom będącym w potrzebie i niezwykle trudnej sytuacji życiowej.

Elżbieta Jaworowicz, mimo iż pomogła wielu osobom, o swoim życiu prywatnym nie mówi zbyt dużo. W ostatnim czasie zdecydowała się jednak na szczere wyznanie i zdradziła, czego do dziś żałuje.

Elżbieta Jaworowicz/YouTube TVP
Elżbieta Jaworowicz/YouTube TVP

75-letnia Elżbieta Jaworowicz była aż trzy razy w związku małżeńskim. Niestety z żadnym z partnerów nie zdecydowała się na dziecko, czego dzisiaj bardzo żałuje.

Niestety tego błędu nie da się naprawić

W jednym z wywiadów dziennikarka zdradziła, że brakuje jej rodziny, która byłaby dla niej wsparciem. Oczywiście, zawsze może liczyć na swojego męża, jednak jej zdaniem dzięki dziecku życie wyglądałoby znaczenie lepiej.

Trzecim, czyli obecnym mężem Elżbiety Jaworowicz jest Eugeniusz Mleczak. Mężczyzna jest pułkownikiem wojskowym.

Elżbieta Jaworowicz/YouTube TVP
Elżbieta Jaworowicz/YouTube TVP

Jak wyznała Elżbieta Jaworowicz, jego towarzystwo zawsze poprawia jej humor. Dziennikarka z natury jest dość smutną osobą, a jej mąż „wszystkie smutki potrafi przetłumaczyć”.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO