Najnowsze informacje o mężu jednej z najbardziej lubianych dziennikarek w Polsce, Elżbiety Jaworowicz. Dosłownie nikt prędzej nie wiedział o tym fakcie! Internauci są mocno zdziwieni!

Elżbieta Jaworowicz jest uwielbianą przez milionów Polaków dziennikarką, która od wielu lat na antenie Telewizji Polskiej prowadzi cieszący się dużym uznaniem program „Sprawa dla reportera”. W każdym odcinku rozwiązywana jest pewna trudna i zagadkowa sprawa, z którą boryka się cała rodzina, bądź jedna osoba.

Kobieta ma wielu fanów, gdyż przez te wszystkie lata trwania programu pomogła naprawdę wielu osobom będącym w potrzebie i niezwykle trudnej sytuacji życiowej.

Elżbieta Jaworowicz, mimo iż pomogła wielu osobom, o swoim życiu prywatnym nie mówi zbyt dużo. Kobieta była aż trzy razy w związku małżeńskim, a o jej partnerach przez te wszystkie lata nie było zbyt wiele wiadomo.

Ostatnio jednak wyszło na jaw, kim jest jej trzeci, czyli obecny mąż, Eugeniusz Mleczak.

Czym zajmuje się mąż Elżbiety Jaworowicz?

Jak się okazuje, Eugeniusz Mleczak jest pułkownikiem wojskowym! Jak wynika z wypowiedzi dziennikarki, to on jest jej prawdziwym szczęściem i ostoją.

- Szczęściem jest posiadanie rodziny, która daje wsparcie. Ale mój partner mówi mi: Dobrze, że w ogóle spotkaliśmy się, bo przecież mogliśmy się nie spotkać (...). Jestem osobą smutnawą, a on te wszystkie moje smutki potrafi mi przetłumaczyć – mówiła Elżbieta Jaworowicz w jednym z wywiadów.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LEGENDARNY MUZYK WYSZEDŁ ZWYCIĘSKO Z ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM. WŁODZIMIERZ KORCZ ZDRADZIŁ, JAK SIĘ CZUJE I JAK MOCNO PRZEŻYŁ SAMĄ CHOROBĘ

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MAŁGORZATA ROZENEK – MAJDAN WRAZ Z MĘŻEM RADOSŁAWEM NIEDAWNO ŚWIĘTOWALI CZWARTĄ ROCZNICĘ ŚLUBU. FANI SĄ ZASKOCZENI TYM, JAKIE PREZENTY SOBIE SPRAWILI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZASKAKUJĄCO DOBRE WIEŚCI DLA WIELU EMERYTÓW. DLA NAJBARDZIEJ UBOGICH WARTOŚĆ EMERYTURY WZROŚNIE. ILE BĘDZIE WYNOSIĆ ŚWIADCZENIE W NASTĘPNYM ROKU