Nowa odsłona „Dance, Dance, Dance” przyniosła duże zmiany – pojawili się nie tylko zupełnie nowi uczestnicy, ale przede wszystkim jury. Jak zdążyli zauważyć widzowie, niezwykle surowym krytykiem stał się Agustin Egurrola, który w wielu przypadkach nie szczędził ostrej krytyki tancerzom.

W ostatnim odcinku show doszło do konfliktu pomiędzy wymagającym jurorem, a Pawłem Cieślakiem. Co się wydarzyło?

Kolejny konflikt w programie „Dance Dance Dance”

W trzeciej edycji show „Dance Dance Dance” udział biorą: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Damian Kordas i Ola Nowak, Paweł Bodzianny i Marta Paszkin, Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak, Olga Łasak i Paweł Cieślak, Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy.

Zmienił się także skład jury, do którego wchodzi obecnie: Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola. Nowa edycja jest pełna emocji. Już w pierwszym odcinku miała miejsce spora afera tuż po występie Roksany Węgiel.

Młodziutka wokalistka tańczyła w duecie, który spodobał się widzom, ale po tańcu solo Agustin Egurrola nie szczędził jej słów krytyki. W drugim odcinku również nie zabrakło wielkich emocji.

Czy tym razem jurorzy przesadzili?

Tym razem Augustin Egurolla poprosił Pawła Cieślaka o powtórzenie pozy, którą wykorzystał w tańcu, gdyż jego zdaniem nie wykonał jej poprawnie. Mężczyzna odparł jednak zdecydowanym tonem, że tego nie zrobi. Dodał również, że zatańczył dla siebie, a nie dla jury.

Tańczyłem dla siebie. Nie dla ciebie, nie dla ciebie, nie dla ciebie. Nie chciałem siebie zawieść (…) nic nie będę nic powtarzał dla Was

- odparł lekko zdenerwowany.

Jego wypowiedź zaskoczyła Idę Nowakowską. Ciężarna tancerka stwierdziła, że na scenie tańczy się nie tylko dla samego siebie, ale również dla publiczności.

Dzisiejsze serduszko już wylało na ten parkiet i trochę zostało zdeptane w moim mniemaniu

- odpowiedział krótko Paweł Cieślak.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO