Nowa odsłona „Dance, Dance, Dance” przyniosła duże zmiany – pojawili się nie tylko zupełnie nowi uczestnicy, ale przede wszystkim jury. Jak zdążyli zauważyć widzowie, niezwykle surowym krytykiem stał się Agustin Egurrola, który w wielu przypadkach nie szczędził ostrej krytyki tancerzom.

Co się działo w najnowszym odcinku „Dance dance dance”?

W trzeciej edycji show „Dance Dance Dance” udział biorą: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Damian Kordas i Ola Nowak, Paweł Bodzianny i Marta Paszkin, Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak, Olga Łasak i Paweł Cieślak, Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy.

W skład jury wchodzą Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola. Nowa edycja jest pełna emocji. Już w pierwszym odcinku miała miejsce spora afera tuż po występie Roksany Węgiel. Młodziutka wokalistka tańczyła w duecie, który spodobał się widzom, ale po tańcu solo Agustin Egurrola nie szczędził jej słów krytyki.

W nowym odcinku nie zabrakło wielkich emocji

Wymagający juror nie szczędził również słów krytyki w drugim odcinku show.

Czuję teraz niedosyt. Brakuje smaczków. Ruchowo jest coraz lepiej, ale tu nie będzie litości z mojej strony

- powiedział Augustin Egurolla.

Drugi odcinek show zakończył się jednak dość zaskakująco. Żadna para nie odpadła z programu, ponieważ aż trzy plasowały się na ostatnim miejscu z taką samą liczbą punktów.

Mowa o Ani i Staszku, Marcie i Pawle oraz Gosi i Robercie. Myślicie, że z tego powodu w kolejnym odcinku odpadnie więcej niż jedna para?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO