Grażyna Torbicka jest znaną polską dziennikarką i prezenterką telewizyjną. W ostatnim czasie kobieta przeżyła rodzinną tragedię. Co się stało?

Rodzina Grażyny Torbickiej przeżywa bardzo smutne chwile

Grażyna Torbicka słynie z ogromnego profesjonalizmu i rzetelności. Swoje życie prywatne stara się zachować przede wszystkim dla siebie. Wiadomo jedynie, że jest od lat szczęśliwą mężatką, a miłością jej życia jest kardiolog Adam Torbicki.

Para poznała się kilkadziesiąt lat temu, a w 1981 roku wzięli ślub. W tym roku będą obchodzić 40-stą rocznicę ślubu.

Grażyna Torbicka, Krystyna Loska. Źródło: Youtube Tyska Galeria Sportu
Grażyna Torbicka, Krystyna Loska. Źródło: Youtube Tyska Galeria Sportu

Początkowo z tej okazji mieli wyjechać na południe Włoch i cieszyć się sobą i słońcem. Życie jednak zmieniło ich plany.

Pod koniec stycznia zmarła teściowa Grażyny Torbickiej, 94-letnia pani Emilia. Jej śmierć była ogromnym ciosem dla rodziny prezenterki.

Dlatego Grażyna i Adam Torbiccy postanowili, że nie będą hucznie świętować 40-stej rocznicy ślubu i zostaną w domu.

Prezenterka pożegnała bliską jej sercu osobę

Smutne przeżycie zmusiło ich do refleksji. Para dostrzegała jak kruche jest życie i z tego powodu teraz spędzają więcej czasu z mamą Grażyny Torbickiej, Krystyną Loską.

Teściowa była bardzo ważną osobą dla Grażyny Torbickiej. Jak sama wyznała, kobieta traktowała ją jak własną córkę.

Jak wyznał bliski znajomy Torbickich, Grażyna i Adam nie myślą na razie o imprezach i podróżach. Teraz porządkują rodzinne pamiątki i przeglądają stare albumy.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO