Izabella Krzan zawitała do polskiego show-biznesu po wygraniu konkursu Miss Polonia, co otworzyło jej drzwi do kariery. Od tego momentu chętnie występuje w produkcjach telewizyjnych i pojawia się na ściankach.

Kiedy Izabella Krzan powróci do TVP?

Miss Polonia wykorzystuje swoje 5 minut sławy maksymalnie. Można ją zobaczyć między innymi w „Kole fortuny”. Przez jakiś czas Izabella Krzan prowadziła program z Rafałem Brzozowskim. Widzowie pokochali ten telewizyjny duet.

Niestety po jakimś czasie sympatyczny duet musiał się rozdzielić. Rafał Brzozowski rozpoczął pracę w programie „Jaka to melodia?”, a na jego miejscu pojawił się Norbert Dudziuk, znany pod pseudonimem Norbi.

Izabella Krzan i Rafał Brzozowski. Źródło: youtube.com
Izabella Krzan i Rafał Brzozowski. Źródło: youtube.com
Izabella Krzan i Rafał Brzozowski. Źródło: youtube.com

Okazuje się, że sympatyczny duet telewizyjny – Iza i Rafał, ponownie zaczął wspólną pracę. Od niedawna w programie „Jaka to melodia?” można zobaczyć i posłuchać Izabellę Krzan.

Miss Polonia zrobiła sobie przerwę od mediów

Mało tego, Izabella rozpoczęła również pracę w „Pytaniu na śniadanie”. Znana gwiazda zastąpiła Marzenę Rogalską, która zrezygnowała z pracy w TVP. Nie wiadomo jednak, czy będzie to stała zmiana, czy może tylko chwilowe zastępstwo.

Jak widać, w ostatnim czasie kariera zawodowa Izabelli Krzan nie zwalnia tempa. Dlatego zmęczona pracą gwiazda postanowiła nieco się zrelaksować i odpocząć od TVP.

Miss Polonia odwiedziła Malediwy. Wspaniałe widoki z tej rajskiej wyspy można zobaczyć na Instagramie Izabelli Krzan. Jak wyznała, od dawna potrzebowała takiego relaksu.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO