Kiedy książę Harry i jego małżonka Meghan Markle zdecydowali się na Megxit, musieli liczyć się z tym, że razem z odejściem z royalsów zmuszeni będą zrzec się obowiązków tytułu oraz dóbr materialnych. Podczas głośnego wywiadu u Oprah Sussexowie zdradzili szczegóły odejścia z rodziny królewskiej.

Meghan Markle kłamała w wywiadzie dla Oprah Winfrey?

Ostatnie dni dla brytyjskiej rodziny królewskiej były naprawdę przewrotne i zaskakujące. Kiedy w telewizji wyemitowano kontrowersyjny wywiad Harry’ego i Meghan przeprowadzony przez Oprah Winfrey cały świat niemal zaniemówił. Małżeństwo wyjawiło wiele skrywanych dotąd faktów.

Jednak zarówno Meghan, jak i Harry, nie powiedzieli złego słowa na królową Elżbietę II. Mało tego, Meghan stwierdziła, że monarchini była dla niej zawsze miła i serdeczna.

Meghan Markle, Książę Harry / YouTube: BBC
Meghan Markle, Książę Harry / YouTube: BBC

Opowiedziała nawet o jednej sytuacji, w której królowa po oficjalnym wyjściu przykryła się w samochodzie kocem. Po tym położyła go również na kolanach siedzącej obok Meghan.

Ten gest sprawił, że pomyślałam o mojej babci

– powiedziała księżna.

Uwadze internautów nie umknął pewien szczegół

Przed internautami nic się jednak nie ukryje. Znaleźli oni nagranie ze wspomnianej przejażdżki i nie widać na nim, by królowa przykryła kocem również nogi Meghan.

Zdaniem internautów Sussexowie nie chcieli powiedzieć złego słowa na królową, ponieważ bali się jej reakcji. Myślicie, że mają rację?

Trzeba również zaznaczyć, że nagranie opublikowane przez jednego z internautów jest niepełne. Możliwe, że w królowa zaproponowała Megahn koc nieco później.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO