Agata Rubik zdecydowała się na prywatne wyznanie. Okazuje się, że kobieta poddała się operacji plastycznej.. w celach zdrowotnych. O co chodzi?

Agata Rubik zdradziła, że poddała się operacji plastycznej

Piotr Rubik jest postacią, którą niemalże każdy zna. Mimo że jego lata świetności plasują się na lata 2004 – 2006, w którym powstały największe hity kompozytora, jak “Niech mówią, że to nie jest miłość” czy “Psalm dla Ciebie” to fani nadal go uwielbiają i śledzą poczynania muzyka zarówno na polu zawodowym, jak i w życiu prywatnym.

Muzyk w roku 2008 poślubił o 19 lat młodszą modelkę, Agatę Paskudzką i ze względu na sporą różnicę wieku fani nie wróżyli długiego stażu temu związkowi. Okazało się jednak całkiem inaczej! Od ślubu minęło już dwanaście lat, a para w dalszym ciągu darzy się gorącym uczuciem.

Owocami tego małżeństwa jest dwójka dzieci - Helena urodzona w roku 2009 oraz Alicja narodzona w 2013 roku.

Co modelka zmieniła w swoim wyglądzie?

Agata i Piotra Rubików będziemy mogli niebawem zobaczyć w nowym programie TVN-u "Power Couple”. Okazuje się, że w show musieli zmierzyć się z wyzwaniami i wyznaniami.

To właśnie tam wyszło na jaw, że Agata Rubik poddała się operacji plastycznej. Nie zrobiła tego jednak ze względu na wygląd, a na zdrowie.

Nie zawsze operacja plastyczna wiąże się z upiększaniem - powiedziała modelka w rozmowie z Plotkiem.

Agata Rubik nie chciała jednak zdradzić, co musiała zmienić w swoim wyglądzie.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO