Magda Gessler to postać, którą znają niemalże wszyscy – zarówno młodsza część społeczeństwa polskiego, jak i starsza. Ta niesamowicie charakterystyczna kobieta będąca najpopularniejszą restauratorką w Polsce przez lata swojej działalności w branży gastronomicznej, ale także w świecie show – biznesu zyskała miano królowej, gdyż naprawdę wiele osób ją pokochało.

Kulisy „Kuchennych Rewolucji” są zaskakujące”

Magda Gessler ma tysiące fanów dzięki swojej ogromnej wiedzy kulinarnej. W programie „Kuchenne rewolucje” pomogła wielu restauratorom w odbudowaniu biznesu.

Magda Gessler. Źródło: Youtube Magda Gessler
Magda Gessler. Źródło: Youtube Magda Gessler

Okazuje się jednak, że nie zawsze była w stanie pomóc. W kilku przypadkach nie doszło do finałowej kolacji, a właściciele lokali stanęli nawet przed sądem…

Niektóre rewolucje Magdy Gessler nie doczekały finałowej kolacji

W jednym z odcinków programu „Kuchenne rewolucje” Magda Gessler została poproszona o pomoc właścicielkę restauracji Wyszynk z Szynką.

Szybko okazało się, że młoda właścicielka miała wiele na sumieniu. Wykorzystywała swoich pracowników – pracowali oni 30-31 dni w miesiącu za 700-800 złotych.

Sprawa trafiła do sądu, a finalnie zamiast kolacji, właścicielka została skazana na karę dwóch i pół roku w zawieszeniu na dwa lata.

Magda Gessler. Źródło: Youtube Magda Gessler
Magda Gessler. Źródło: Youtube Magda Gessler

Magda Gessler pomogła również właścicielom knajpki Zaczarowany Sad. Prowadziła ją para – kucharz Paweł i kelnerka Kasia.

Choć początkowo po „Kuchennych Rewolucjach” szybko przybywało klientów, para finalnie zdecydowała się jednak na zamknięcie lokalu.

Restauracja Uncle Michael w Komorowie również nie rozwinęła się po programie TVN-u. Krótko po zakończeniu nagrań w restauracji ponownie serwowano niezbyt smaczne dania, a oburzeni klienci nie szczędzili gorzkich słów w Internecie.

Magda Gessler/ screen YT
Magda Gessler/ screen YT
Magda Gessler/ screen YT

Jak widać, w wielu przypadkach nie może pomóc nawet doświadczenie i know-how Magdy Gessler. Wielu restauratorów nie pokonało kryzysu i zakończyło swoją działalność na rynku.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO