Agnieszka Radwańska jest znaną polską tenisistką. Zrezygnowała z kariery sportowej w 2018 roku. Dokładnie w listopadzie sportsmenka przekazała swoim fanom, że rezygnuje ze sportu.

Wiele osób było mocno rozczarowanych tą decyzją, bowiem Agnieszka Radwańska miała na swoim koncie liczne sukcesy, a kibice mieli nadzieję, że jeszcze nieraz zobaczą ją na korcie.

Agnieszka Radwańska podjęła zaskakującą decyzję

Agnieszka Radwańska skupiła się na mężu i macierzyństwie. Była tenisistka jest szczęśliwą mamą Kubusia.

Jakiś czas temu sportsmanka była gościem Cezarego Gurjewa w stacji Polskie Radio. Tam powiedziała, że nie zamierza wrócić do zawodowej gry w tenisa. Sportsmenka wyjawiła jednak, że na ten moment ma na głowie bardzo poważne plany i obowiązki.

Agnieszka Radwańska wyjawiła, że obecnie jest w trakcie budowy domu. Dodatkowo gwiazda sportu stara się także o ciążę. Chce, aby jej pierwszy syn - Kubuś, miał rodzeństwo.

Gdzie wybrała się Agnieszka Radwańska z rodziną?

W dobie pandemii i obecnego lockdownu bardzo mało osób decyduje się na jakiekolwiek wyjazdy zagraniczne. Agnieszka Radwańska nie należy jednak do grona tych osób.

Znana była tenisistka postanowiła spakować walizki i wybrać się na upragnione wakacje. Okazuje się, że będzie to pierwszy rodzinny wyjazd.

Agnieszka dodała zdjęcie z mężem i synkiem z lotniska. Nie zdradziła jednak, gdzie wybiera się z rodziną. Macie jakieś przypuszczenia?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO