Kamil Grosicki już od kilku lat związany jest z piłką nożną. Mężczyzna gra na pozycji pomocnika obecnie w klubie West Bromwich Albion. Ponadto ma również czas na grę w polskiej reprezentacji.

To nieprawdopodobne, na czym paparazzi przyłapali Kamila Grosickiego

Nowy selekcjoner polskiej kadry, Paulo Sousa, nie ukrywa, że Grosicki jest jedynym z jego ulubieńców. Pomimo tego, że „Grosik” ostatni klubowy mecz rozegrał w styczniu i jego forma nie jest do końca pewna, selekcjoner dał mu szansę na najbliższym spotkaniu eliminacyjnym do mistrzostw świata.

Paulo Sousa stwierdził, że Kamil Grosicki jest doświadczonym graczem, który do tego kocha Polskę. Sportowiec ciężko przechodził trudne chwile w klubie, dlatego powołanie na grę w reprezentacji narodowej jest dla niego dużym zaskoczeniem.

Musi być odpowiedzialny i powiedzieć nam prawdę o swojej formie

- zakończył selekcjoner Paulo Sousa.

Czy Kamil Grosicki zagra w filmie?

Kamil Grosicki chce się świetnie przygotować przed zgrupowaniem, dlatego przyjechał do Warszawy aż tydzień wcześniej. Jak informuje Super Express, piłkarz odbywa teraz indywidualne treningi z asystentami nowego selekcjonera.

Grosicki znajduje również czas na przyjemniejsze rzeczy. Dziennikarze Super Expressu przyłapali go w centrum Warszawy na… kręceniu filmu. Piłkarz prawdopodobnie wystąpi w reklamie.

Myślicie, że już niebawem zobaczymy go w telewizji? Ciekawe co będzie reklamować.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO