Piotr Żyła zdecydowanie przeżywa swój złoty okres. Odniósł wielki sukces w Oberstdorfie – został mistrzem świata na skoczni normalnej. Skoczek regeneruje się po ostatnich wydarzeniach.

Z kolei jego ukochana, Marcelina Ziętek, wciąż chętnie i aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Postanowiła nawet pochwalić się pierścionkiem. Czy to coś znaczy?

Piotr Żyła. Źródło: Youtube Skijumping
Piotr Żyła. Źródło: Youtube Skijumping

Marcelina Ziętek pokazała pierścionek

Super Express zauważa, że Piotr Żyła może mówić o świetnym okresie – nie dość, że dopiero co udało mu się zdobyć tytuł mistrza świata, choć nie był faworytem, to teraz dostaje masę gratulacji z całej Polski i świata.

Marcelina Ziętek również jest bardzo dumna z ukochanego. Partnerka Piotra Żyły chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Tym razem zaskoczyła wszystkich.

Fani mogli zauważyć, że celebrytka pozuje, pokazując rękę z… pierścionkiem. Od razu pojawiły się pytania – czy to „ten” pierścionek? Czy podarował go Piotr Żyła?

Gdy się bliżej przyjrzeć, widać jednak, że nie ma to związku ze skoczkiem. Do zaręczyn (jeszcze?) nie doszło, a Marcelina Ziętek podjęła ważną decyzję – postanowiła zareklamować markę, która tworzy biżuterię.

Czy pokazując tego typu fotkę, celebrytka próbuje coś przekazać Piotrowi Żyle? Ciężko powiedzieć. Mając jednak na uwagę nieudane małżeństwo i doświadczenia z Justyną Żyłą skoczek pewnie nie jest skłonny do pochopnego zawierania kolejnego związku małżeńskiego.

Źródło: se.pl
Źródło: se.pl

Tak czy inaczej życzymy im szczęścia!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POPULARNA PARA W KOŃCU SKOMENTOWAŁA DONIESIENIA O ZERWANIU ZARĘCZYN. JENNIFER LOPEZ I ALEX RODRIGUEZ WYDALI OŚWIADCZENIE. CO Z ICH ZWIĄZKIEM?

O tym się mówi w Polsce: JUŻ W PRZYSZŁYM MIESIĄCU EMERYCI BĘDĄ MIEĆ POWODY DO RADOŚCI! SZYKUJĄ SIĘ REKORDOWO WYSOKIE PRZELEWY OD ZAKŁADU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

O tym się mówi na świecie: WZRUSZAJĄCE CHWILE W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ. DZIECI KSIĘŻNEJ KATE I KSIĘCIA WILLIAMA PRZYGOTOWAŁY PREZENT DLA KSIĘŻNEJ DIANY

Z życia gwiazd: OSTATNIE POŻEGNANIE ZNANEGO DZIENNIKARZA BYŁO WZRUSZAJĄCE. PIOTRA ŚWIĄCA MA MIEJSCE WIECZNEGO SPOCZYNKU ODPROWADZIŁA RODZINA, PRZYJACIELE I SYMPATYCY