Monika Miller zdaje się wręcz emanować kobiecością oraz pewnością siebie. Celebrytka przykuwa uwagę fanów nie tylko swoimi poczynaniami, ale również wyglądem – przepada za zmianami i co jakiś czas potrafi nieźle zaszokować.

Tak było m.in. wtedy, gdy postanowiła zrobić sobie dredy. Wnuczka Leszka Millera zdziwiła wszystkich, prezentując się w nowej fryzurze. Jednak nie zawsze wydawała się być tak zadowolona ze swojego wyglądu.

Monika Miller miała ogromne problemy

Super Express zauważa, że w przeszłości Monika Miller zmagała się z ciężkimi chorobami. Dziś jest szczupła i bardzo zgrabna, tymczasem w wieku nastoletnim była otyła.

Monika Miller. Źródło: Youtube TVN Style
Monika Miller. Źródło: Youtube TVN Style

Celebrytka przyznała, że nie miała wówczas świadomości tego, jak wygląda, ale osoby z otoczenia dostrzegały głównie jej zbyt wysoką wagę oraz tatuaże. Dopiero po maturze dotarło do niej to, jak wygląda, gdyż przestała skupiać się na szkole.

Wtedy wnuczka Leszka Millera postanowiła coś zrobić ze swoim wyglądem. Nie skończyło się to dobrze – bardzo szybko wpadła w anoreksję, a następnie w bulimię. Jak wyznała, na szczęście już po dwóch miesiącach zorientowała się, że ma poważne zaburzenia odżywiania, i znalazła pomoc.

Dodała, że miała problem z normalnym jedzeniem. Potrzebowała pomocy psychoterapeuty, który pracował z nią nad jej chorobami, znalazła także nowe towarzystwo.

Niestety, anoreksja i bulimia odcisnęły na niej piętno. Okazało się, że nabawiła się problemów z refluksem, przez które zmuszona była do jedzenia co 15 minut, a następnie przepuklina przełyku, którą usunięto operacyjnie.

Jak podkreśla Monika Miller, dziś udało jej się wygrać z anoreksją i bulimią, lecz nadal ma problemy zdrowotne.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POPULARNA PARA W KOŃCU SKOMENTOWAŁA DONIESIENIA O ZERWANIU ZARĘCZYN. JENNIFER LOPEZ I ALEX RODRIGUEZ WYDALI OŚWIADCZENIE. CO Z ICH ZWIĄZKIEM?

O tym się mówi w Polsce: JUŻ W PRZYSZŁYM MIESIĄCU EMERYCI BĘDĄ MIEĆ POWODY DO RADOŚCI! SZYKUJĄ SIĘ REKORDOWO WYSOKIE PRZELEWY OD ZAKŁADU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

O tym się mówi na świecie: WZRUSZAJĄCE CHWILE W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ. DZIECI KSIĘŻNEJ KATE I KSIĘCIA WILLIAMA PRZYGOTOWAŁY PREZENT DLA KSIĘŻNEJ DIANY

Z życia gwiazd: OSTATNIE POŻEGNANIE ZNANEGO DZIENNIKARZA BYŁO WZRUSZAJĄCE. PIOTRA ŚWIĄCA MA MIEJSCE WIECZNEGO SPOCZYNKU ODPROWADZIŁA RODZINA, PRZYJACIELE I SYMPATYCY