Leszek Miller jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich polityków. Od jakiegoś czasu głośno stało się również o jego wnuczce, Monice Miller, która postanowiła zaistnieć w mediach.

Wiadomo, że dziadek zawsze dawał jej wiele wsparcia, jednak co jakiś czas fani zastanawiają się, czy relacja między nimi układa się tak samo dobrze po tym, jak Monika zdecydowała się na bycie osobą publiczną. Jak się okazuje – między nimi nie ma zmian, w dalszym ciągu świetnie się dogadują. Obecnie mieszkają razem w domu zmarłego syna Leszka Millera.

Monika Miller, Leszek Miller. Źródło: Youtube Magazyn VIVA!
Monika Miller, Leszek Miller. Źródło: Youtube Magazyn VIVA!

Monika Miller składa życzenia z okazji dnia kobiet

Monika Miller jest znana już nie tylko jako wnuczka byłego premiera, Leszka Millera. Dorobiła się statusu celebrytki, ma swoje grono fanów, próbuje swoich sił w mediach oraz muzyce.

Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dzisiaj postanowiła zlozyc zyczenia wszystkim paniom z okazji 8 marca.

8 marca w Polsce obchodzony jest Dzień Kobiet. Panie zostają obdarowywane kwiatami i drobnymi upominkami. Monika Miller postanowiła złożyć życzenia wszystkim kobietom. Wnuczka polityka postanowila wykorzystać ten czas na bardzo ważne przesłanie. Napisała o tym, że życzy wszystkim kobietom przede wszystkim posiadania praw.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: SĘDZINA TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO DRWIŁA ZE ZNANEJ DZIENNIKARKI. KRYSTYNA PAWŁOWICZ NIE ZOSTAWIŁA SUCHEJ NITKI NA MAGDZIE MOŁEK

O tym się mówi w Polsce: MAŁO KTO WIE O KOSZMARZE, PRZEZ JAKI PRZESZEDŁ PROFESOR SIMON. WYBITNY SPECJALISTA DO DZIŚ NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ Z OGROMNĄ STRATĄ

O tym się mówi na świecie: WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA Z PAŁACU BUCKINGHAM UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE. MEGHAN MARKLE WYZNAŁA CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT JEJ RELACJI Z KSIĘŻNĄ KATE