Minęło już kilka tygodni odkąd Marzena Rogalska ogłosiła, że postanowiła zakończyć swoją pracę w Telewizji Polskiej. Znana dziennikarka pracowała w TVP ponad 12 lat. Jak się okazuje, dziennikarka podjęła dobrą decyzję.

Ogromne zmiany w życiu

Jak informuje portal Jastrząb Post, na propozycje pracy dziennikarka nie musiała czekać zbyt długo. Jedną z nich dostała od swojej koleżanki z branży – Kasi Zielińskiej, która chętnie zobaczy Marzenę Rogalską w swoim spektaklu. Ponadto, Marzena Rogalska otrzymała także propozycję od stacji TVN! Prawdopodobnie gwiazda zagości w znanej śniadaniówce „Dzień Dobry TVN”.

Fani zastanawiają się jednak, czyje miejsce zajmie Marzena Rogalska, bowiem obsada „Dzień Dobry TVN” jest na ten moment pełna! Okazuje się jednak, że jedna z par obecnie prowadzących program może niebawem pożegnać się ze swoją pracą.

Kto zostanie zwolniony?

Okazuje się, że chodzi tutaj o Małgorzatę Ohme i Filipa Chajzera. Odcinki prowadzone przez parę budzą najmniejszą popularność wśród widzów. Co więcej, kiedy na ekranie telewizorów gości właśnie Małgosia oraz Filip, widzowie wybierają konkurencyjne „Pytanie na śniadanie”.

- Filip Chajzer i Małgorzata Ohme nie cieszą się zbytnią sympatią widzów, a pasma z ich udziałem mają dużo mniejszą oglądalność niż z innymi prowadzącymi. Kiedy oni prowadzą program, większość widzów wybiera „Pytanie na śniadanie” – wyjawił tajemniczy informator pracujący w stacji TVN.

Co więcej, sama Marzena Rogalska chciałaby aby w duecie z nią „Dzień Dobry TVN” prowadziła Beata Sadowska. Czy faktycznie obie panie niebawem zagoszczą w znanym programie? Aby się tego dowiedzieć musimy nieco poczekać!

Jak informował portal “Życie”: MATEUSZ MORAWIECKI NIE MÓGŁ WEJŚĆ DO KOŚCIOŁA. WSZYSTKO ODBYŁO SIĘ NA POŻEGNANIU JANA LITYŃSKIEGO. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: JAK W CZASACH MŁODOŚCI WYGLĄDAŁA JOLANTA KWAŚNIEWSKA? CÓRKA BYŁEJ PIERWSZEJ DAMY UCHYLIŁA RĄBKA TAJEMNICY

Portal “Życie” pisał również: TO JUŻ 1O LAT ODKĄD MICHAŁ SZPAK PO RAZ PIERWSZY WYSTĄPIŁ NA SCENIE. OD TEGO CZASU WIELE SIĘ ZMIENIŁO. JAK WYGLĄDAŁ PIERWSZY WYSTĘP ARTYSTY

Pisaliśmy również o: TRWAJĄ SZCZEPIENIA PRZECIWKO KORONAWIRUSOWI! WŚRÓD ZASZCZEPIONYCH OSÓB JEST JUŻ JAROSŁAW KACZYŃSKI