Od grudnia w naszym kraju nieustannie trwają szczepienia przeciwko COVID-19. Od marca ubiegłego roku czekaliśmy na tę chwilę, bowiem wyszczepienie znacznej ilości społeczeństwa oznacza stopniowy powrót do normalności i szansę na pokonanie koronawirusa.

Nieustannie trwają szczepienia

Jako pierwsze zaszczepione zostały osoby z grupy 0, w której znaleźli się pracownicy ochrony zdrowia, służb mundurowych oraz studenci uczelni medycznych. Dalej odbywały się szczepienia kolejnych grup, podzielonych na grupy względem wieku bądź tej wykonywanego zawodu.

Jak poinformowało wczoraj Ministerstwo Zdrowia do tej pory udało się wykonać 4 086 863 szczepień na COVID – 19. Ponad 1,4 miliona osób przyjęło już dwie dawki szczepienia.

Co więcej, jak poinformował Radosław Fogiel podczas rozmowy w programie „Tłit” Wirtualnej Polski, wśród zaszczepionych osób znalazł się także Jarosław Kaczyński, prezes partii Prawo i Sprawiedliwość.

Jarosław Kaczyński wśród zaszczepionych

- Prezes zgodnie z zapowiedziami czekał na termin, zapisał się i jest po pierwszej dawce szczepienia – przekazał Radosław Fogiel.

Według informacji przekazanych przez polityka, Jarosław Kaczyński nie ma żadnych dolegliwości po szczepieniu i czuje się bardzo dobrze. Nie jest jednak wiadome, którym z dostępnych preparatów został zaszczepiony prezes PiS.

Co więcej, Radosław Fogiel zaznaczył, że Jarosław Kaczyński nie zdecydował się na szczepienie przed kamerami, bowiem uważa, że są o wiele lepsze osoby od niego, które zdecydowanie lepiej będą promować szczepienia w telewizji.

Jak informował portal “Życie”: MATEUSZ MORAWIECKI NIE MÓGŁ WEJŚĆ DO KOŚCIOŁA. WSZYSTKO ODBYŁO SIĘ NA POŻEGNANIU JANA LITYŃSKIEGO. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: JAK W CZASACH MŁODOŚCI WYGLĄDAŁA JOLANTA KWAŚNIEWSKA? CÓRKA BYŁEJ PIERWSZEJ DAMY UCHYLIŁA RĄBKA TAJEMNICY

Portal “Życie” pisał również: TO JUŻ 1O LAT ODKĄD MICHAŁ SZPAK PO RAZ PIERWSZY WYSTĄPIŁ NA SCENIE. OD TEGO CZASU WIELE SIĘ ZMIENIŁO. JAK WYGLĄDAŁ PIERWSZY WYSTĘP ARTYSTY

Pisaliśmy również o: TAKA SYTUACJA NIE POWINNA SIĘ WYDARZYĆ! KARETKA Z PACJENTEM JEŹDZIŁA PO WARSZAWIE PONIEWAŻ ŻADEN SZPITAL NIE CHCIAŁ PRZYJĄĆ CHOREGO