Najnowsze, zaskakujące informacje dotyczące Jarosława Kaczyńskiego właśnie ujrzały światło dzienne. Czy jeden z najpopularniejszych polityków w kraju zaniża wartość swojego domu na Żoliborzu? Wszystko na to wskazuje, Internauci nie mają wątpliwości. O co chodzi? Jaki jest tego cel?

Jak wiadomo, Jarosław Kaczyński należy do grona najbardziej popularnych i kontrowersyjnych postaci polskiej sceny politycznej ostatnich lat. W ciągu kilku ostatnich miesięcy mężczyzna jeszcze bardziej znalazł się w centrum zainteresowania mediów ze względu na liczne protesty prowadzone w kraju.

Jedno jest jednak pewne – niemal każdy choć raz zastanawiał się, jak wygląda willa prezesa PiSu i każda z osób, która owy budynek zobaczyła mocno się dziwiła! Dlaczego?

Mieszkanie polityka nie jest w najmniejszym stopniu luksusowe, jak każdy mógłby się spodziewać. Właściwie nie różni się niczym od przeciętnego domu.

Ile jest jednak wart?

Jarosław Kaczyński zaniża wartość swojego domu?

Jak się okazuje, Jarosław Kaczyński w oświadczeniu majątkowym w roku 2015 oszacował wartość swojego domu na 1,5 miliona złotych. Zaskakujące jest to, że w roku 2019 oraz 2020 ta wartość wyniosła tyle samo.

Jak jednak podają specjaliści, polityk zaniża wartość swojego domu, gdyż porównując ceny mieszkań w stolicy z roku 2015 a obecnie, te kwoty wzrosły o niemal 30 procent!

Dom Jarosława Kaczyńskiego/ fakt.pl
Dom Jarosława Kaczyńskiego/ fakt.pl
Dom Jarosława Kaczyńskiego/ fakt.pl