Agustin Egurrola jest znanym choreografem i tancerzem. Od dłuższego czasu jest również jurorem w programach tanecznych. O ile, o jego zawodowych projektach fani wiedzą całkiem sporo, o tyle mniej informacji posiadają o jego życiu prywatnym.

Augustin Egurrola pochwalił się uroczym zdjęciem z synem

Augustin Egurrola był przez dłuższy czas był związany z Niną Tyrki. Para doczekała się córki - 12-letniej Carmen. Jednak ich związek nie przetrwał próby czasu i rozpadł się.

Obecnie choreograf jest związany z Dianą. Kobieta trzyma się jednak z daleko od show-biznesu.

Augustin i Diana doczekali się dziecka. O szczęśliwej nowinie Egurrola poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych.

Jak ma na imię pociecha znanego choreografa, Augustina Egurroli?

Oscar Augustin Egurrola przyszedł na świat 7 marca 2021 roku o godzinie 1:49. Mierzy 54 cm i waży 3690 g.

Pod uroczym zdjęciem Augustina Egurroli z synem posypały się gratulacje. Fani stwierdzili, że chłopiec jest małą kopią taty.

„Awww jaki Słodziak 😍 niech się zdrowo chowa. Wszystkiego najpiękniejszego dla całej rodzinki” „Gratulacje dla szczęśliwych rodziców. Niech zdrowo rośnie ten mały cud❤️” „Życzę zdrowia radości cierpliwości. Trzymajcie się razem w jedności siła. 💗”

- pisali pod postem fani Augustina Egurroli.

Szczęśliwym rodzicom życzymy wiele uśmiechu i wytrwałości.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO