Tancerz i choreograf, Agustin Egurrola to znana osobowość telewizyjna. O ile, o jego zawodowych projektach fani wiedzą całkiem sporo, o tyle mniej informacji posiadają o jego życiu prywatnym. Ostatnio jednak, gwiazdor pochwalił się zdjęciem z córką. 

Mimo, iż związek Agustina Egurroli i Niny Tyrki się rozpadł, para doczekała się córki. Tancerz wraz z byłą partnerką wychowuje 11-letnią Carmen.

Choreograf, którzy rzadko dzieli się w sieci zdjęciami z rodziną, niedawno opublikował na Instagramie fotografię z córką. Dziewczynka na zdjęciu z tatą wygląda uroczo. Jednak spostrzegawczy internauci dostrzegli, że Carmen bardziej przypomina mamę niż tatę.

Dodatkowo, choreograf podpisał zdjęcie wymownym „I kto tu rządzi?”, dając tym samym do zrozumienia, że nastolatka coraz bardziej daje się rodzicom we znaki. Zadziorna mina dziewczynki na zdjęciu może to potwierdzać.

Warto zajrzeć także do tego artykułu, by poznać historię niezwykłego chłopca: MAŁY WIELKI BOHATER. POZNAJCIE KENA – CHŁOPCA, KTÓRY W WIEKU 8 LAT ZAŁOŻYŁ SCHRONISKO

A jeśli chcesz poznać zasady wzorowego zachowania, zajrzyj tutaj: CHCESZ WIEDZIEĆ, JAK SIĘ ZACHOWAĆ W KAŻDEJ SYTUACJI? OTO ZASADY SAVOIR-VIVRE, KTÓRE POWINIENEŚ ZNAĆ!

Weronika Wojciechowska