Portal Prenting dotarł do zdjęć polskich gwiazd z dzieciństwa. Niektóre zdjęcia są zaskakujące. Czy kobiety są nadal do siebie podobne?

Polskie gwiazdy w dzieciństwie wyglądały zupełnie inaczej

Martyna Wojciechowska tworzy program „Kobieta na krańcu świata”, który od dłuższego czasu cieszy się wysoką oglądalnością. Kobieta podczas podróży odwiedza przeróżne zakątki świata, poznając przy tym problemy, z jakimi codziennie borykają się ich mieszkańcy.

Małgorzata Rozenek – Majdan zrobiła ogromną karierę w mediach. Gwiazda jest znana z takich programów jak: ”Perfekcyjna pani domu”, „Projekt Lady”, czy „Iron Majdan”.

Małgorzata Kożuchowska od bardzo wielu lat cieszy się wśród Polaków dużą popularnością. Fani chcą wiedzieć o niej niemal wszystko. Możemy ją zobaczyć w wielu polskich produkcjach.

Julia Kamińska to polska aktorka, która – co może być zaskakujące – studiowała germanistykę na Uniwersytecie Gdańskim. Choć nie przygotowywała się do zawodu, to jednak udało jej się zrobić karierę – zaistniała dzięki wcielaniu się w główną postać w serialu „BrzydUla”, który emitowano w TVN w latach 2008-2009.

Ewelina Lisowska to młoda polska wokalistka, która podbiła serca fanów takimi utworami, jak "Nieodporny rozum" czy "W stronę słońca".

Trzeba przyznać, że polskie gwiazdy zmieniły się nie do poznania. Która z nich była najsłodszym dzieckiem?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO