„BrzydUla” to serial, który cieszył się ogromną popularnością. Emitowany był na antenie stacji TVN na przełomie 2008/2009 roku. Fabuła serialu oparta była na kolumbijskim pierwowzorze. Serial cieszył się tak ogromną popularnością, że po dekadzie zdecydowano się zrealizować kolejne odcinki serialu.

BrzydUla już od 5 października

Julia Kamińska. Źródło: polsat.pl
Julia Kamińska. Źródło: polsat.pl

Drugi sezon ukochanego przez Polaków serialu toczył się będzie 10 lat później. Tytułowa Brzydula będzie już zupełnie nową bohaterką. Ula stanie się bardziej doświadczoną bohaterką, która tym razem na szali postawi znacznie więcej. Nowa Ula to bizneswoman, mężatka a także kochająca matka.

Nowa Brzydula będzie serialem, który posiada 180 odcinków. Emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie dwudziestej w stacji TVN siedem. Powtórki serialu emitowane będą w weekendy przed południem, o godzinie jedenastej w stacji TVN. Emisja serialu rozpocznie się 5 października 2020 r.

To też może cię zainteresować: 27.08.2020 rok. Najnowsze doniesienia dobowe dotyczące ilości zakażeń w Polsce stanowią rekord. Resort zdrowia stanowczo się przepracował

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Magdalena Ogórek opublikowała na Twitterze informację, która mocno zainteresuje fanów Roberta Lewandowskiego. Nikt się tego nie spodziewa