Jak podaje "Super Express", Telewizja Polska już od przyszłego miesiąca zaciekawi widzów nową, mocno odświeżoną ramówką. W dobie koronawirusowego skupienia, nie zabraknie programów rozrywkowych, które z pewnością odciągną uwagę widzów od dumania nad wirusowymi statystykami i skutkami lockdownu, który także może powrócić.

Wrześniowe nowości

Jak już słyszeliśmy wielokrotnie, jesienne miesiące mają nam przynieść drugą falę zachorowań. Choć rząd zarzeka się, że nie wprowadzi kolejny raz przymusowej karantanny narodowej, warto jednak zerknąć na najnowszą ramówkę Telewizji Poslkiej, która z pewnocią zaciekawi wieloma programami rozrywkowymi.

Jednymi z najchętniej ogądanych przez Polaków programów rozrywkowych, są teleturnieje, w których widz może także czynnie uczestniczyć, udzielając odpowiedzi siedząc przed telewizorem. TVP2 ma w zanadrzu właśnie taki teleturniej, który wciągnie widzów, oraz zajmie ich myśli. Prowadzącym nowy program będzie wieloletnia i sprawdzona już na tym polu gwiazda Telewizji Polskiej.

Nowiuteńki program Telewizji Polskiej będzie sięnazywał "Przyjaciele na zawsze", a obejrzeć go będzie można w TVP2 w każdą niedzielę o godzinie 16:20. Jeśli jesteście fanami Łukasza Nowickiego, to z pewnością ucieszy was fakt, że to właśnie ten prezenter będzie prowadzącym nowego teleturnieju.

Jesteście ciekawi nowego projektu TVP2?

O tym się mówi: Czy królowa Elżbieta II zobaczy jeszcze prawnuka? Zaskakujące doniesienia z Wielkiej Brytanii

Zerknij: Magdalena Ogórek opublikowała na Twitterze informację, która mocno zainteresuje fanów Roberta Lewandowskiego. Nikt się tego nie spodziewał