Andrzej Seweryn, 74-letni popularny aktor, ma już obecnie piątą żonę. W ostatnim czasie mężczyzna zdradził, dlaczego rozstał się z pierwszą ukochaną. Powód był dość zaskakujący.

Andrzej Seweryn zdradził, dlaczego rozwiódł się z pierwszą żoną

Andrzej Seweryn zagrał między innymi w takich produkcjach jak: „Dyrygent”, „Ziemia obiecana”, czy „Na srebrnym globie”. Mało tego, w tych produkcjach są sceny, w których aktor występuje całkowicie nago.

Andrzej Seweryn. Źródło: youtube.com
Andrzej Seweryn. Źródło: youtube.com
Andrzej Seweryn. Źródło: youtube.com

Pierwsza żona Andrzeja Seweryna, Bogusława Blejfer, była bardzo zniesmaczona tymi ujęciami. Po występie aktora w spektaklu telewizyjnym „Głupi Jakub”, gdzie aktor w jednej ze scen dotykał nagiej piersi Anny Seniuk, Blejfer wybuchła.

Kobieta miała wiele powodów do smutku

Pierwsza żona Seweryna była przekonana, że aktora łączy coś więcej z Anną Seniuk i odgrywana scenka nie była jedynie zamysłem reżysera.

Bogusława miała duże pretensje do Andrzeja Seweryna, że godzi się na udział w erotycznych scenach. Ten jednak nie miał zamiaru z nich zrezygnować, dlatego finalnie para się rozstała.

Andrzej Seweryn. Źródło: youtube.com
Andrzej Seweryn. Źródło: youtube.com
Andrzej Seweryn. Źródło: youtube.com

Po czasie Andrzej Seweryn zrozumiał jednak swoją pierwszą żonę i uważa, że on sam również byłby zazdrosny, gdyby zobaczył ukochaną w intymnych scenach z innym mężczyzną.

Trzy z pięciu żon Andrzeja Seweryna – Krystyna Janda, Mireille Maalouf oraz Laurence Bourdil – również były aktorkami. Jednak będą w związku z Sewerynem nie wystąpiły w erotycznych scenach.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO