Magda Gessler to najpopularniejsza polska restauratorka. Gwiazda nazywana jest królową TVN – patrząc na wyniki oglądalności programów, w których występuje, m.in. jej „Kuchennych rewolucji”, trudno się temu dziwić.

Fani ciekawi są także, co dzieje się w jej życiu prywatnym, w tym uczuciowym. Magda Gessler od dawna bowiem jest partnerką Waldemara Kozerawskiego, który mieszka w Stanach Zjednoczonych. Czyżby po ponad 20 latach postanowili wziąć ślub?

Magda Gessler stanęła na ślubnym kobiercu?

68-letnia gwiazda TVN swoimi wpisami w sieci podbija serca internautów. Zabawne komentarze, literówki i charakterystyczny sposób pisania to jej znaki rozpoznawcze. Fani od razu widzą, które z postów w mediach społecznościowych zostały napisane przez kogoś innego.

Tak czy inaczej zawsze są ciekawi treści wpisów na profilu Magdy Gessler. Wśród tych najnowszych znalazły się słowa sugerujące, że restauratorka i jej wieloletni partner wzięli ślub!

Super Express przypomina, że Magda Gessler i Waldemar Kozerawski na co dzień nie mieszkają razem – ona w Polsce, on w Kanadzie. Dzieli ich ogromna odległość, jednak codziennie rozmawiają i spotykają się tak często, jak tylko mogą.

Teraz restauratorka opublikowała fotkę, na której dumnie prezentuje nowy element biżuterii – mowa o obrączce od Tiffany’ego. Choć ona i Waldemar od lat nazywają się mężem i żoną, nie byli po ślubie. Czy nastał ten czas i zorganizowali ceremonię? Fani są pewni, że tak, i z zachwytem gratulują!

Myślicie, że Magda Gessler odniesie się do tych komentarzy?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 1 STYCZNIA WESZŁY W ŻYCIE KOLEJNE NOWE PRZEPISY. KAŻDY WŁAŚCICIEL DOMU JEDNORODZINNEGO BĘDZIE ZOBOWIĄZANY DO ZROBIENIA BARDZO WAŻNEJ RZECZY

O tym się mówi w Polsce: JADWIGA EMILEWICZ NIE PONIESIE KONSEKWENCJI ZA ZŁAMANIE OBOSTRZEŃ? ZDANIEM POLITYKA PISU NIE MA MOWY O ZŁAMANIU RESTRYKCJI. CO DALEJ ZE SPRAWĄ

O tym się mówi na świecie: JOE BIDEN KILKA LAT TEMU STRACIŁ DZIECKO. NOWY PREZYDENT USA UCZCIŁ PAMIĘĆ SYNA. JEGO PORUSZAJĄCE SŁOWA NA DŁUGO ZAPADNĄ W PAMIĘĆ

Z życia gwiazd: EDYTA HERBUŚ PRÓBUJE UDOWODNIĆ, ŻE CZYTANIE MOŻE BYĆ NAPRAWDĘ ATRAKCYJNE. NIESTETY, TO NIE KSIĄŻKA PRZYCIĄGA NAJWIĘKSZĄ UWAGĘ. ODWAŻNE ZDJĘCIE