Julia "Maffashion" Kuczyńska już od kilku lat uchodzi za jedną z najbardziej znanych internetowych celebrytek w Polsce. Rozpoznawalność zyskała przede wszystkim za sprawą prowadzenia bloga modowego, a następnie - Instagrama.

Niedawno Julia wraz z Sebastianem Fabijańskim powitała na świecie swoją pierwszą pociechę, której imię od samego początku pozostawało dla fanów blogerki tajemnicą. Gwiazda postanowiła wyjaśnić, skąd wzięła pomysł na nazwanie tak swojego synka.

Syn Maffashion otrzymał wyjątkowe imię

Chociaż po porodzie wiele świeżo upieczonych mam musi liczyć się z pożegnaniem na jakiś czas swojej kariery, to Maffashion macierzyństwo jedynie pomaga w rozwijaniu skrzydeł. Do tego stopnia, że oburzeni internauci uznali, iż dziecko to dla niej jedynie... maszynka do zarabiania pieniędzy.

Nie da się bowiem ukryć, że mały chłopiec często pojawia się w sieci bardzo często - nie tylko przy okazji zwykłych publikacji sławnej mamy, ale i... materiałów sponsorowanych. Maffashion zdarzyło się ostatnio reklamować wiele produktów "od mam dla mam", przy czym często pomagał jej mały synek.

Duże kontrowersje wzbudza również imię pociechy gwiazdy. Owoc miłości Julii i Sebastiana otrzymał bowiem niespotykane imię - Bastian. Chociaż wielu interautów było przekonanych, iż jest to tylko zdrobnienie od imienia Sebastian, to Maffashion postanowiła wyprowadzić ich z błędu.

"Młode pokolenie może całkowicie nie znać tego imienia. A nawet niektórzy mogą się dziwić, że jest "oddzielne" imię, a nie tylko zdrobnienie od imienia Sebastian. (...) To imię jest rzadkością w naszym kraju, ale na świecie częściej się je spotyka. Jego "normalność", a zarazem wyjątkowość, była jednym z powodów wyboru. Imię jest ładne, nieprzekombinowane, ma urocze zdrobnienie, prosto się je wymawia, jest oryginalne i mam do niego od zawsze sentyment" - wyjaśniła młoda mama.

Dodała również, że w czasach jej młodości... również jej imię było rzadkością. Dziś może wydawać się to nierealne, gdyż "Julia" znajduje się wśród najchętniej nadawanych dziewczynkom imion, ale Maffashion zdradza, że w młodości ludziom często zdarzało się nazywać ją "Julita" czy "Julianna".

Zobacz także: Cytryna pomoże w wielu domowych porządkach. Sprzątanie z zastosowaniem tego owocu będzie znacznie łatwiejsze

Może cię zainteresować: Doda opublikowała post ze swoim mężem. Czy to oznacza, że para zażegnała kryzys w związku? To zdjęcie jest naprawdę urocze

Pisaliśmy również o: Córka Wiktora Zborowskiego przeżyła ostatnio smutne chwile. Co się dzieje w życiu Hanny? Problemy w życiu prywatnym spędzają jej sen z powiek