Hanna Zborowska-Neves jest córką wybitnego aktora, Wiktora Zborowskiego. Kobieta nie poszła jednak w ślady ojca, co zrobiła jej młodsza siostra Zofia. Hanna w wolnych chwilach bloguje i aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Śledzi ją tam wierne grono fanów – jest ich ponad 130 tysięcy.

Córka Wiktora Zborowskiego przeżyła ostatnio smutne chwile

Hanna Zborowska nie pchała się do telewizji bo, jak sama stwierdziła, jest zbyt nieśmiała i nie potrafi udawać kogoś innego. Jednak obecnie w telewizji niekoniecznie trzeba udawać kogoś innego.

Starsza córka Wiktora Zborowskiego to zrozumiała i znalazła coś dla siebie. Hanię można zobaczyć w emitowanym na kanale Travel Channel programie "Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń". Widzowie byli zachwyceni jej naturalnością i pogodą ducha.

Problemy w życiu prywatnym spędzają Hannie Zborowskiej-Neves sen z powiek

Okazuje się jednak, że w życiu prywatnym Hanna Zborowska-Neves nie ma zbytnio szczęścia. W ostatnim czasie kobieta rozstała się z mężem i wróciła na jakiś czas do Polski. Tutaj otrzymała wsparcie od rodziny i bliskich znajomych.

Hania Zborowska-Neves nie przestała jednak wierzyć w prawdziwą miłość. Jak zdradziła w rozmowie z Agnieszką Hyży, już nie może doczekać się powrotu do Brazylii, gdzie mieszka od kilku lat. Podobno tam czeka na nią wyjątkowa osoba. Czyżby nowa miłość?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO