W ostatnim czasie media obiegła prawdziwie sensacyjna wiadomość. Portale plotkarskie prześcigały się w pisaniu artykułów na temat Dody i jej męża, Emila.

Ponoć znana artystka miała mieć romans z amerykańskim modelem. Mało tego, chłopak miał nawet oświadczyć się piosenkarce w Turcji. O co chodzi?

Czy Doda miała romans z amerykańskim modelem?

Jakiś czas temu w sieci pojawiło się mnóstwo informacji na temat rzekomego kryzusy w związku Dody z producentem filmowym, Emilem. Na portalach plotkarskich pojawiło się wiele dwuznacznych zdjęć, które miały sugerować, że Doda ma romans.

Rzekomym kochankiem gwiazdy miałoby być amerykański model Max Hodges. Mężczyzna od pewnego czasu zamieszcza w sieci fotografie z kobietą do złudzenia przypominająca Dorotę.

Okazało się jednak, że Doda i Max Hodges od lat są bliskimi przyjaciółmi, a sam mężczyzna dobrze zna męża Doroty, Emila.

Czy Doda i Emil zażegnali kryzys w związku?

Pomimo wyjaśnienia tej sytuacji, w mediach wciąż pojawiały się spekulacje, że Doda i Emil nie są już razem. Para miała nawet już od dłuższego czasu mieszkać oddzielnie.

Wczoraj artystka opublikowała zdjęcie z okazji urodzin Emila. Dodała również urocze zdjęcie sprzed 5 lat. Wtedy to Doda i Emil spotkali się po raz pierwszy.

Doda z mężem. Źródło: instagram.com
Doda z mężem. Źródło: instagram.com
Doda z mężem. Źródło: instagram.com

Myślicie, że para zażegnała już kryzys, czy może w ogóle go nie było?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO