Jak podaje portal "Pomponik", w mediach od jakiegoś czasu głośno jest o rozpadzie małżeństwa Dody i Emila Stępnia. Jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom para nie mieszka już razem. Doda miała wrócić z wakacji do domu, w którym nie było już śladu po mężu.

Wakacje Dody

Doda była jedną z niewielu gwiazd, które w czasie epidemii koronawirusa zdecydowały się na wakacyjny wypad poza granice kraju. Na Instagramie piosenkarka chętnie dzieliła się zdjęciami z gorących plaż, do których pozowała wspólnie z przyjaciółką. Próżno było szukać na wakacyjnych fotografiach jej męża.

Doda wyszła za Emila Stępnia przed dwoma laty. Para długo ukrywała swój związek. Piosenkarka zawsze przedstawiała Stępnia jako swojgo przyjaciela. Prawda wyszła na jaw dopiero wówczas, kiedy w mediach społecznościowych Dorota Rabczewska zamieściła zdjęcie ze ślubu z Emilem. Fani nie kryli niedowierzania podejrzewając, że ich idolka robi sobie żart. Jednak szybko zrozumieli, że to prawda.

Doda i Emil po ślubie bardzo chętnie pojawiali się wspólnie, nie szczędząc sobie przy tym czułości. W mediach społecznościowych często pojawiały się ich wspólne zdjęcia. Do czasu. Nagle Stępień przestał pojawiać na zamieszczonych przez piosenkarkę zdjęciach.

Koniec małżeństwa Dody?

Dopytywana o to, dlaczego Emil Stępień zniknął z jej mediów społecznościowych, Doda mówiła, że chcą zachować dla siebie swoje prywatne życie. To na jakiś czas uciszyło plotki, które rozgorzały na nowo po wakacjach Dody.

Jak donosi "Rewia", powołując się na osobę z otoczenia Dody, piosenkarka wróciła do pustego domu. Emil miał się z niego wyprowadzić. Chłodne stosunki pomiędzy małżonkami dało się ponoć zauważyć w czasie zdjęć do filmu "Dziewczyny z Dubaju", którego producentami są małżonkowie będący ponoć w separacji.

Myślicie, że Dodzie i Emilowi uda się rozwiązać nękające ich problemy?

To też może cię zainteresować: Marzena Kipiel-Sztuka znalazła się w naprawdę trudnej sytuacji. Już niebawem stanie przed trudnym wyborem. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Teściowa z piekła rodem zepsuła ślub swojego syna. Aby dopiec synowej postanowiła ubrać się z zdumiewający sposób. Wszyscy byli zniesmaczeni

O tym się mówi: Sylwester 2020/2021: co nas czeka? Wicepremier ujawnił, co planuje rząd. Czy będzie można zorganizować zabawę noworoczną