Pewna kobieta udostępniła zdjęcie ślubne w Internecie, ale wielu ludzi doznało szoku i zadawało pytania o to, czy to podwójna ceremonia po tym, gdy na zdjęciu rodzinnym ukazał się ktoś inny w sukni ślubnej oprócz panny młodej.

Na zdjęciu, które zostało zrobione podczas ceremonii ślubnej, nieznana panna młoda i pan młody siedzieli pośrodku, a cała rodzina pana młodego stała po obu stronach.

Pozornie normalne rodzinne zdjęcie ujawniło matkę pana młodego w ekstrawaganckiej sukni ślubnej, która sprawiała, że ​​ludzie zastanawiali się, kim jest prawdziwa panna młoda.

Zdjęcie zostało opublikowane w grupie na Facebooku zatytułowanej That's It, I'm Wedding przez członka grupy, ale oryginalne zdjęcie zostało opublikowane przez pannę młodą, wraz z zaskakującym podpisem.

Napisała: „To zdjęcie przedstawia mnie i całą rodzinę mojego męża. Czy wiesz, która z nich jest panną młodą? Tak, moja teściowa założyła suknię ślubną na mój ślub. #Weddingfail #weddingfails” – napisała cytowana przez The Sun.

Teściowa z piekła rodem zepsuła ślub swojego syna. Aby dopiec synowej postanowiła ubrać się z zdumiewający sposób. Wszyscy byli zniesmaczeni

Wpis w grupie od tamtej pory zebrał setki polubień i komentarzy kwestionujących, która z dwóch kobiet jest panną młodą, twierdząc, że to "dziwne" i "nie w porządku", że ktokolwiek ma prawo do noszenia białej sukienki na weselu, a zwłaszcza teściowa.

Jedna osoba napisała: „To chyba pierwszy raz, kiedy widziałem przypadek gościa w białej sukience, której NAPRAWDĘ nie da się odróżnić od panny młodej”.

Inny napisał: „Myślałem, że to podwójny ślub”.

Wspomniana kobieta stoi po lewej stronie pana młodego - swojego syna, a panna młoda stoi twarzą do pana młodego i trzyma bukiet.

Na pierwszy rzut oka obie sukienki wyglądają prawie identycznie, więc nic dziwnego, że istnieje pewne zamieszanie co do tego, co naprawdę dzieje się na zdjęciu.

fot. Facebook

Jak informował portal "Życie": „ROLNIK SZUKA ŻONY”: WIELKIE ZMIANY W ŻYCIU ROLNICZKI MAGDY! CZY NOWY WYBRANEK BOHATERKI PROGRAMU TO TEN JEDYNY? WIDZOWIE MOCNO ZASKOCZENI

Przypomnij sobie: JAK OBECNIE WYGLĄDA MIEJSCE SPOCZYNKU GABRIELI KOWNACKIEJ? UWIELBIANEJ AKTORKI NIE MA NA ŚWIECIE DOKŁADNIE OD DEKADY. ZABRAŁA JĄ PORAŻAJĄCA CHOROBA

Portal "Życie" pisał również: MASOWE KONTROLE URZĘDÓW SKARBOWYCH JUŻ RUSZYŁY. SKARBÓWKA ZAJMUJE WIELE KONT BANKOWYCH. TRZEBA SIĘ PRZYGOTOWAĆ, BO ŚRODKI MOŻNA ZABLOKOWAĆ NA DŁUGO