Trzeba przyznać, ze rolniczka Magda wywołała przyspieszone bicie serca u wielu Polaków. Gdy tylko Marta Manowska przedstawiła jej kandydaturę w programie młoda kobieta wkrótce doczekała się całej sterty listów, która okazała się być rekordem w całej historii programu!

Jednak w jej przypadku ilość nie przełożyła się najwyraźniej na jakość – spośród wszystkich zaproszonych do programu mężczyzn, Magda zdecydowała się zaprosić na swoje gospodarstwo trzech.

Jednak żaden z nich nie zagościł w jej sercu, a jak sama stwierdziła, najpewniej panowie przyszli do programu nie dla niej, a dla otoczki i atmosfery. Rolniczka postanowiła się jednak nie podłamywać i zajrzała z powrotem do 400 listów, które otrzymała na początku programu.

Okazuje się, że postanowiła odezwać się do mężczyzny, który miał wziąć udział w show, jednak z niezależnych od siebie przyczyn nie mógł pojawić się na planie. Wszystko wskazuje na to, ze to strzał w dziesiątkę!

„Rolnik szuka żony”: Wielkie zmiany w życiu rolniczki Magdy! Czy nowy wybranek bohaterki programu to ten jedyny? Widzowie mocno zaskoczeni

Czy Jakub skradł serce pięknej rolniczki? Wiele na to wskazuje! Magda miała brać 28-letnoego Jakuba pod uwagę od samego początku, ale spotkanie utrudniła im praca mężczyzny. Jak mówi sama Magda „motylki w brzuszku się wydarzyły”.

Okazuje się, że Jakbu sam jest rolnikiem, prowadzi własne gospodarstwo i ma synka. Magda ma nawet rozważać przeprowadzkę do 28-latka! Czy jest nim aż tak zauroczona?

„Czuję na razie, że to jest ten, bo wszystko się zgadza i wszystko w nim jest takie, jak powinno być i chyba to jest ten, którego szukałam. Myślę, że będzie taka możliwość, żebym ja tam poszła, bo on też ma gospodarstwo i będę mogła się zajmować tym, co kocham” – mówiła Magda w odcinku, cytowana przez serwis Plejada.

Rodzice rolniczki mają się cieszyć szczęściem córki, choć jej ewentualna wyprowadzka z domu nie będzie dla nich łatwa. Rozwój uczucia Magdy i Kuby będziemy mogli zobaczyć w kolejnych odcinkach.

fot. rolnikszukazony.tvp.pl

Jak informował portal "Życie": JAK NAPRAWDĘ WYGLĄDAŁA RELACJA KSIĘŻNEJ DIANY I KAMILI? WIDZOWIE POPULARNEGO SERIALU SĄ ZASKOCZENI TYM, JAK KSIĘŻNA ZOSTAŁA PRZEDSTAWIONA W PRODUKCJI

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA TRZASKOWSKA ZDOBYŁA SIĘ NA PORUSZAJĄCE WYZNANIE W INTERNECIE. ŻONA PREZYDENTA WARSZAWY TRAFIŁA W RĘCE POLICJI. JEJ SPRAWA TRAFIŁA DO SĄDU

Portal "Życie" pisał również: „THE VOICE OF POLAND”: TOMSON ZDECYDOWAŁ SIĘ NA MOCNY KOMENTARZ. TO NIE DO UWIERZENIA, ZE TAKIE SŁOWA PADŁY NA ANTENIE TVP! EMOCJE TRENERA WZIĘŁY GÓRĘ