Grażyna Torbicka to dziennikarka i prezenterka, która swój debiut przed telewizyjnymi kamerami przeżyła już w 1985 roku. Od czasu swojego udziału w programie "Sportowa niedziela" konsekwentnie pnie się po szczeblach kariery zaskarbiając sobie coraz większą sympatię widzów.

Każdy pewnie pamięta, że jej mama – Krystyna Loska, również zrobiła dużą karierę w mediach.

Krystyna Loska jest legendą polskiej telewizji

Krystyna Loska niegdyś była słynną prezenterką telewizyjną. Odeszła z pracy w 1994 roku. Podobno dalej niekiedy zatrzymywana jest na ulicy.

W talach 60. XX w. prowadziła program radiowy „To idzie młodość” w Katowicach. Dzięki przypadkowemu spotkaniu z kolegą udało jej się dostać posadę lektorki w telewizji.

Przez jakiś czas była lektorką w TVP Katowice, następnie przeniosła się do Warszawy i ogólnopolskiej telewizji.

Ceniono ją za swobodę oraz za to, że nie czytała z kartki – wszystko mówiła z głowy.

Ubierała się i czesała samodzielnie, a technicy narzekali, że ciężko oświetlić jej naturalny kolor włosów – nie zgadzała się na peruki.

Fani Krystyny Loski będą zachwyceni nowym projektem Grażyny Torbickiej

W 2016 roku zmarł mąż Krystyny Loski, Henryk. Wdowa jest teraz bardzo blisko ze swoją córką, Grażyną Torbicką. W ostatnim czasie Krystyna przeprowadziła się nawet do córki i zięcia.

Okazało się, że wspólne mieszkanie jeszcze bardziej zbliżyło Grażynę Torbicką do matki. Mało tego, kobiety zaczęły wspominać swoje początki w telewizji. Dzięki temu Torbicka wpadła na pewien pomysł.

Kobieta ma zamiar napisać książkę o swojej mamie, Krystynie Losce. Opisze nie tylko jej karierę medialną, ale również historie z jej prywatnego życia.

Jak informuje osoba z bliskiego otoczenia kobiet, na początku Krystyna Loska była negatywnie nastawiona co do tego pomysłu. Na szczęście Grażyna Torbicka ją przekonała i kobiety już zaczęły pracować nad nowym projektem.

Grażyna Torbicka, screen YT
Grażyna Torbicka, screen YT
Grażyna Torbicka, screen YT

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO