Edyta Górniak niegdyś zdobyła ogromną popularność ze względu na niesamowity głos oraz robiące wrażenie utworu. Od dłuższego czasu nie zdarzyło jej się jednak popełnić nowych dzieł, a mówi się o niej głównie za sprawą kontrowersyjnych poglądów.

Przypomnijmy – polska diwa należy do zwolenników teorii spiskowych i tzw. „antycovidowców”. Jej szkodliwe poglądy budzą ogromne emocje.

Całkiem niedawno prawda o Edycie Górniak ujrzała światło dzienne. To zaskakujące, jak zachowała się wokalistka podczas rozprawy sądowej z Piotrem Krysiakiem, autorem książki „Edyta Górniak: bez cenzury”.

Prawda o Edycie Górniak ujrzała światło dzienne

Piotr Krysiak przez wielu nazywany jest „specjalistą od mocnych spraw”. Mężczyzna napisał między innymi książkę „Dziewczyny z Dubaju”, która wstrząsnęła czytelnikami.

Kilka lat temu napisał również biografię Edyty Górniak - „Edyta Górniak: bez cenzury”. Współpracował z osobami z otoczenia Edyty i chciał pokazać jej prawdziwą twarz.

Edyta Górniak / YouTube: TVN Style
Edyta Górniak / YouTube: TVN Style

To była książka, którą napisałem na podstawie ponad 150 rozmów z osobami z jej otoczenia, znajomymi, współpracownikami.

- zdradził Piotr Krysiak dla „Na Temat”.

Piotr Krysiak zaproponował Edycie Górniak, by ta brała udział w tworzeniu książki. Jednak piosenkarka nie była zainteresowana i zignorowała jego propozycję.

Zachowanie piosenkarki było nieprawdopodobne

Dopiero, gdy książka była gotowa, menadżer Edyty Górniak skontaktował się z Krysiakiem i poinformował, że diwa jednak chciałaby współpracować z dziennikarzem.

Napisałem jej, że się troszkę spóźniła

- wspomina Piotr Krysiak.

Edyta Górniak YouTube
Edyta Górniak YouTube

Edyta Górniak nie siedziała jednak bezczynnie i pozwała dziennikarza do sądu za naruszenie jej prywatności. Po czterech latach procesu sąd wydał wyrok na korzyść piosenkarki.

Po kilku latach Piotr Krysiak wyjawił, jak Edyta Górniak zachowywała się podczas procesu.

Proces był dość "oryginalny". Pani Edyta płakała na każdej rozprawie z pewnością nie dlatego, że każdy proces prowadził inny sędzia, kobieta

- wyznał mężczyzna.

Edyta Górniak / YouTube: The Voice of Poland
Edyta Górniak / YouTube: The Voice of Poland

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO