Katarzyna Bosacka to dziennikarka, która jakiś czas temu zakończyła swoją pracę w stacji TVN. Kobieta została zwolniona w trybie natychmiastowym po tym, jak bez wiedzy pracodawcy podpisała pewien kontrakt reklamowy.

Katarzyna Bosacka zwolniona z TVN-u

Po tym, jak stacja TVN rozwiązała umowę z Katarzyną Bosacką, prezenterka wydała na swoim facebookowym profilu oświadczenie, w którym postanowiła wyjaśnić wszystkie krążące w sieci plotki.

Dziennikarka potwierdziła zakończenie 13-letniej współpracy z telewizją TVN. Nie chciała jednak zdradzać dokładnych przy czynów odejścia. Napisała jedynie, że wina była obustronna.

Katarzyna Bosacka. Źródło: youtube.com
Katarzyna Bosacka. Źródło: youtube.com
Katarzyna Bosacka. Źródło: youtube.com

Dziś, od rozstania Katarzyny Bosackiej z TVN-em minęło już pół roku. Dziennikarka zdradziła, że już od wiosny wraca na antenę telewizji. Nie wiadomo jednak jakiej.

Katarzyna Bosacka opowiedziała o swojej niezwykłej kolekcji

Bosacka, po zerwaniu umowy z telewizją, nie została na lodzie. Dziennikarka miała bowiem spore zaplecze. Jak mieliśmy okazję zauważyć, nie skorzystała z tamtejszych ofert.

Podczas swojej przerwy, Bosacka prowadziła własny kanał w serwisie YouTube. Ma przy tym spora rzeszę fanów. Profil kobiety obserwuje ponad 50 tysięcy internautów.

Sympatyczna Katarzyna Bosacka zdradziła w jednym z wywiadów dla tygodnika „Życie na gorąco”, że w wolnych chwilach nie tylko prowadzi profil w mediach społecznościowych, czy gotuje. Jej hobby jest również… kolekcjonowanie!

Okazuje się, że w domowej kolekcji Katarzyna Bosacka ma wiele szkliwa. Są wśród nich pojedyncze talerze, półmiski i przede wszystkim filiżanki. Gwiazda wyznała, że ma ich około trzystu! Trzeba przyznać, że to dość oryginalne zajęcie.

Katarzyna Bosacka. Źródło: youtube.com
Katarzyna Bosacka. Źródło: youtube.com
Katarzyna Bosacka. Źródło: youtube.com

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO