Agnieszka Kaczorowska przerywa milczenie w sprawie plotek na temat drugiej ciąży. To już pewne, aktorka spodziewa się drugiego dziecka. W ostatnim czasie aktorka podzieliła się tą szczęśliwą informacją.

Agnieszka Kaczorowska spełnia się w roli matki

Agnieszka Kaczorowska dała się poznać szerszej publiczności jako sympatyczna Bożenka z „Klanu”. Najpierw dorastała na oczach telewidzów, potem zarażała innych swoją pasją – tańcem.

W lipcu 2019 roku Agnieszka Kaczorowska urodziła córeczkę, która dostała na imię Emilia. Tancerka i aktorka postanowiła także prowadzić kanał na YouTube.

Agnieszka Kaczorowska. Źródło: Youtube Agnieszka Kaczorowska-Pela
Agnieszka Kaczorowska. Źródło: Youtube Agnieszka Kaczorowska-Pela

Od 19 grudnia 2019 roku na jej kanale pojawiają się filmiki należące do serii „Jestem mamą”, w których poucza i instruuje inne mamy. Aktorka na swoich filmikach porusza m.in. temat wizyty u pediatry czy pierwszej kąpieli dziecka.

To już pewne, Agnieszka Kaczorowska spodziewa się drugiego dziecka

Agnieszka Kaczorowska chętnie opowiada o swoim macierzyństwie i wygląda na to, że bardzo podoba jej się nowa rola. Jej porady dla mam spotykają się z zainteresowaniem, choć internauci od razu zauważają, jakie błędy popełnia aktorka.

Od jakiegoś czasu Agnieszka Kaczorowska aktywnie udziela się również na Instagramie, a zainteresowanie życiem Agnieszki Kaczorowskiej nie słabnie. Od dłuższego czasu fani aktorki podejrzewali, ze zaszła ona w drugą ciążę.

Agnieszka Kaczorowska. Źródło: Youtube Agnieszka Kaczorowska-Pela
Agnieszka Kaczorowska. Źródło: Youtube Agnieszka Kaczorowska-Pela

W końcu Agnieszka Kaczorowska przerwała milczenie i oświadczyła na Instagramie, że jest w drugiej ciąży. Radosna informacja zachwyciła fanów. Zaczęli oni wypytywać o płeć maluszka.

Tego jednak Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej, nie chcieli jeszcze zdradzić. Choć Aga przyznała, że marzy o chłopcu. Najważniejsze jest jednak to, by maleństwo urodziło się zdrowe, czego serdecznie życzymy zakochanym.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO