Cezary Pazura miło wspomina pracowite lata 90. W ostatnim czasie aktor opublikował zdjęcie z serialu„13 posterunek”. Fani byli zachwyceni!

Cezary Pazura zrobił ogromną karierę

Cezary Pazura bez wątpienia jest ikoną polskiej kinematografii. Jego postać znana jest niemalże każdemu – zarówno młodszym, jak i starszym widzom. Mężczyzna ogromną rozpoznawalność i uznanie zdobył dzięki grze w ogromnej ilości produkcji kinowych, seriali, lecz występuje także na deskach teatru.

Cezary Pazura, Anastazja Pazura/ YouTube: TVP VOD
Cezary Pazura, Anastazja Pazura/ YouTube: TVP VOD
Cezary Pazura, Anastazja Pazura/ YouTube: TVP VOD

Ponadto, Cezary Pazura podkłada głos w filmach animowanych i jest także artystą kabaretowym. Przez całe swoje życie najczęściej otrzymywał role komediowe, w które – trzeba przyznać – wcielał się bez najmniejszego problemu i wykonywał swoją pracę świetnie, dzięki czemu zyskał duże grono sympatyków.

Cezary Pazura wspomina młodzieńcze lata

Fani Cezarego Pazury zapewne pamiętają jego występ w serialu Canal+, „13 posterunek”. Komediowa produkcja była emitowana zaledwie przez trzy lata, jednak wiele osób do dziś chętnie wspomina zabawne sceny z serialu.

Trzeba przyznać, że „13 posterunek” otworzył przed Cezarym Pazurom drzwi do kariery. Dlatego nie tylko fani aktora chętnie wspominają tą produkcję, ale również on sam.

W ostatnim czasie Cezary Pazura opublikował zdjęcie z lat 90. z porucznikiem Kotem z „13 posterunku”. Natomiast na drugiej fotografii możemy zobaczyć selfie mężczyzn z obecnych czasów. Bardzo się zmienili?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO