Anita Werner to jedna z czołowych dziennikarek TVN. Jest postacią bardzo lubianą przez widzów. Od lat prowadzi główne wydanie „Faktów”.

Anita Werner opublikowała fotografię z początków pracy w „Faktach”

Anita Werner rozpoczęła karierę w mediach w Wizji Sport. Od 2001 roku można ją zobaczyć w telewizji TVN. Na początku dziennikarka pracowała w TVN 24. Kobieta prowadziły programy, w których możemy ją zobaczyć do dziś – „Fakty po południu” oraz „Fakty po Faktach”.

Następnie – od 2007 roku – Anita Werner wraz z Grzegorzem Kajdanowiczem zaczęła prowadzić weekendowe wydanie „Faktów”. Pracowali wspólnie do 2011 roku.

Dziennikarka zmieniła się nie do poznania

Anita Werner niechętnie publikuje zdjęcia ze swojego prywatnego życia i nie lubi także opowiadać o swoich osobistych sprawach.

Anita Werner. Źródło: youtube.com
Anita Werner. Źródło: youtube.com
Anita Werner. Źródło: youtube.com

W ostatnim czasie znana prezenterka opublikowała jednak zdjęcie z czasów prowadzenia weekendowego wydania „Faktów” z Grzegorzem Kajdanowiczem. Fotografia pochodzi z 2007 roku.

Trzeba przyznać, że znana dziennikarka zmieniła się nie do poznania. Zmieniła kolor oraz długość włosów. W którym wydaniu bardziej Wam się podoba?

Piękni trzydziestoletni😉 Warto czasem zajrzeć do archiwum Faktów😉 W 2007 roku @faktytvn w weekend zaczęliśmy prowadzić razem z #grzegorzkajdanowicz w duecie. Pamiętacie?😉

- napisała Anita Werner pod postem.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO