Anita Werner to jedna z czołowych dziennikarek TVN. Jest postacią bardzo lubianą przez widzów.

Kim jest tajemniczy partner Anity Werner?

Popularna dziennikarka niechętnie publikuje zdjęcia ze swojego prywatnego życia i nie lubi także opowiadać o swoich sprawach. Dlatego dość niedawno wyszło na jaw, że Anita Werner jest szalenie zakochana. Popularna prezenterka jest związana z Michałem Kołodziejczakiem.

Mężczyzna jest także dziennikarzem. Współpracuje jednak z inną komercyjną telewizją - Canal+. Anita Werner i Michał Kołodziejczyk pokazali się po raz pierwszy publicznie w 2019 roku na ceremonii wręczenie Telekamer.

Anita Werner. Źródło: plotek.pl
Anita Werner. Źródło: plotek.pl
Anita Werner. Źródło: plotek.pl

Ukochany Anity Werner jest dziennikarzem sportowym. Mężczyzna urodził się i dalej mieszka w Warszawie. Obecnie jest dyrektorem stacji Canal + Sport.

Czy Anita Werner wkrótce powie sakramentalne „tak”?

Trzeba przyznać, że Anita Werner i Michał Kołodziejczyk tworzą bardzo zgraną i uroczą parę. Anita wygląda na bardzo szczęśliwą w jego towarzystwie.

Znajomi dziennikarki zdradzili w tygodniku „Świat i ludzie”, że Anita Werner i Michał Kołodziejczak planują ślub. Małego tego, podobno kobieta często myśli również o macierzyństwie.

Anita Werner. Źródło: plotek.pl
Anita Werner. Źródło: plotek.pl
Anita Werner. Źródło: plotek.pl

Przypomnimy, że poprzedni partner prezenterki, Kacper Godycki-Ćwirko, nieoczekiwanie zmarł w 2012 roku. Od tamtej pory Anita Werner związała się jedynie z Michałem Kołodziejczakiem. Zakochanej parze wystarczy życzyć szczęścia i samych radosnych chwil.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO