Jarosław Jakimowicz jest aktorem, jednak od pewnego czasu częściej pojawia się w roli dziennikarza. Prowadził program "Jedziemy" oraz wraz z Magdaleną Ogórek program „W kontrze” emitowane na kanale Telewizji Polskiej.

Zapłakany Jarosław Jakimowicz odpowiada na zarzuty

W ostatnim czasie autor książki "Dziewczyny z Dubaju", Piotr Krysiak, opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym opowiedział o rzekomym gwałcie na jednej z uczestniczek konkursu Miss Generation.

Jarosław Jakimowicz. Źródło: youtube.com
Jarosław Jakimowicz. Źródło: youtube.com
Jarosław Jakimowicz. Źródło: youtube.com

Do zdarzenia miało dojść w lutym 2020 roku. Krysiak dodał, że gwałtu miał się dopuścić jeden z „gwiazdorów TVP Info”. Nie zdradził jednak nazwiska mężczyzny.

Podejrzenia padły jednak na Jarosława Jakimowicza. Dziennikarza szybko zareagował na wpis Piotra Krysiaka i zapewnił, że nie ma z tą sprawą nic wspólnego.

Jakimowicz dodał, że ma świadków oraz nagrania z monitoringu, co poświadczy, że jest niewinny. Ponadto mężczyzna złożył dwa pisma do sądu przeciwko Piotrowi Krysiakowi i zażądał by autor „Dziewczyn z Dubaju” opublikował publiczne przeprosiny.

„Zniszczyliście część życia mojej rodziny”

W ostatnim czasie Jarosław Jakimowicz wystąpił w programie, którego wcześniej był prowadzącym. „W kontrze” opowiedział o tym, jak sprawa gwałtu wpłynęła na życie jego oraz jego rodziny.

Aktor powiedział wprost – te fałszywe oskarżenia zniszczyły jego życie. Jednak on się nie podda, bo jest niewinny i w zapewnił, że w sądzie to udowodni.

Ponadto Jakimowicz cieszy się, że wiele osób wierzy w jego niewinność. Aktor podziękował im do wizji. Są wśród nich: dyrektor TVP, rodzina, przyjaciele oraz widzowie.

Proszę państwa, dziękuję. Wsparcie jest przeolbrzymie.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO