77-letni Joe Biden rywalizował z Donaldem Trumpem podczas ostatnich wyborów prezydenckich. Cały świat żył kilkudniowym liczeniem wyników i czekał na ogłoszenie prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Joe Biden został nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych

Ostatecznie okazało się, że Joe Biden pokonał swojego 74-letniego rywala, Donalda Trumpa, i zostanie nowym prezydentem. Teraz opinia publiczna zastanawia się, co wiadomo o nowym prezydencie Stanów Zjednoczonych.

Wnuczki Joe Bidena wystąpiły w ostatnim czasie w programie śniadaniowym „Today Show” i opowiedziały kilka szczegółów na temat nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jakim dziadkiem jest polityk?

Joe Biden i Jill Biden. Źródło: Youtube The Late Show with Stephen Colbert
Joe Biden i Jill Biden. Źródło: Youtube The Late Show with Stephen Colbert

To nieprawdopodobne, jakim człowiekiem prywatnie jest Joe Biden

Joe Biden ma sześć wnuków, dwóch chłopców i cztery dziewczyny, najmłodszego Beau, 14-letniego Roberta, 16-letnią Natalie, 18-letnią Maisy, 20-letnią Finnegan oraz 26-letnią Naomi.

Dziewczęta wystąpiły w ostatnim czasie z córką Joe Bidena – Ashley, w amerykańskim programie śniadaniowym „Today Show”. Opowiedziały jakim dziadkiem jest 46. Prezydent Stanów Zjednoczonych.

Okazuje się, że Joe Biden jest bardzo troskliwy i kochający. Stale utrzymuje kontakt ze swoimi wnuczkami i prawie codziennie do nich dzwoni.

Pomimo pełnienia funkcji wiceprezydenta, Joe Biden zawsze brał udział w szkolnych przedstawieniach, czy pokazach talentów, w których uczestniczyły jego wnuczki.

Jak widać, 46. Prezydent Stanów Zjednoczonych jest przykładnym ojcem i dziadkiem. Miejmy nadzieję, że będzie równie przykładnym prezydentem.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO