O Sebastianie Fabijańskim zrobiło się głośno w 2019 roku głównie za sprawą jego związku z gwiazdą mediów społecznościowych, blogerką Maffashion. Dziewczyna została jego partnerką już dwa tygodnie po głośnym rozstaniu ze swoim wieloletnim partnerem, Czarkiem Jóźwikiem z Abstrachuje.

Sebastian Fabijański oficjalnie żegna się ze swoim fanami

Maffashion i Sebastian Fabijański wyglądają na bardzo szczęśliwych. Mało tego, doczekali się nawet dziecka. Urodzony w 2020 roku Bastian jest ich oczkiem w głowie.

Sebastian Fabijański raczej stroni od celebryckiego życia i niechętnie pozuje na ściankach. Jednak jego ukochana, Julia Kuczyńska, jest aktywna w mediach społecznościowych non stop.

Blogerka próbowała ukryć fakt, że jest w ciąży, jednak pod koniec stanu błogosławionego już nie mogła dłużej zachować tego w tajemnicy. O narodzinach syna dumni rodzice poinformowali tydzień po porodzie, a Maffashion z dumą chwaliła się szczegółami macierzyństwa na Instagramie, publikując nocne karmienie czy zdjęcie brzucha po ciąży.

To już koniec pewnego etapu w jego życiu

Jednak na profilu Sebastiana Fabijańskiego nie można była zbyt często zobaczyć zdjęć z prywatnego życia. Aktor niechętnie dzieli się swoimi przeżyciami z obserwatorami. Mało tego, do założenia profilu na Instagramie namówił go wydawca, a on sam był temu stanowczo przeciwny.

Dlatego teraz Sebastian Fabijański chce posłuchać głosu swego serca i postanowił, że odchodzi z mediów społecznościowych. W krótkim filmiku, który opublikował na Instagramie, podziękował fanom za wsparcie i obecność.

Zapewnił, że dalej będzie aktywny zawodowo. W tym roku wyjdą aż trzy filmy z jego udziałem. Instagramowy profil Fabijańskiego nie zostanie usunięty, a jedynie będą go prowadzić pracownicy aktora.

Fakt ten bardzo zasmucił fanów Fabijańskiego. Życzą mu oni jednak wszystkiego co najlepsze w życiu prywatnym i wielu sukcesów aktorskich.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO