Zapewne wielu Polaków pamięta jeszcze serial paradokumentalny "W11 - Wydział Śledczy", emitowany przez telewizję TVN. Przedstawiał on poczynania grupy policjantów, mierzących się z przestępcami. Program przestał być kontynuowany już niemal 7 lat temu - w 2014 roku. Mimo to, wielu fanów wciąż pamięta postaci, które tam występowały.

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych bez wątpienia była Anna Potaczek. Niewielu telewidzów wie jednak, iż mało brakowało, by wcale nie znalazła się na planie serialu...

Jak Potaczek trafiła na plan "W11"?

Chociaż dla niektórych może być to zaskoczeniem, to Anna z wykształcenia nie jest policjantką, a... prawnikiem! Pomimo wybranej drogi szybko zauważyła jednak, że jej prawdziwym marzeniem jest praca w policji. Kiedy tylko zaczęła robić coś w tym kierunku, wymarzona kariera okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Szybko została kierownikiem oddziału operacyjno-dochodzeniowego i miała zaszczyt kierować 8-osobowym zespołem.

Sama kobieta przyznaje jednak, że na plan serialu trafiła... zupełnie przypadkiem! O kulisach tego zdarzenia opowiedziała w wywiadzie dla Wirtualnej Polski.

"Na plan „W 11- Wydział Śledczy” trafiłam przypadkiem. 10 lat temu do komendy przyszedł telegram, że TVN chce realizować program o policjantach i zaprasza na spotkanie. Nie było tam mowy o żadnym castingu. Komendant wysłał na to spotkanie jedną z policjantek. Pracowała od niedawna, więcpojechałam, aby ją zawieźć, wesprzeć. A skończyło się tym, że właśnie spędzam dziesiąty sezon na planie serialu…" - opowiadała.

Właśnie tak Anna znalazła się u boku Macieja Dębosza, rozwiązując kryminalne zagadki na planie serialu. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę niezwykła historia!

Zobacz także: Sebastian Fabijański oficjalnie żegna się ze swoim fanami. To już koniec pewnego etapu w jego życiu

Może cię zainteresować: Wielu Polaków nie miało pojęcia o tym prostym triku. Jak układać naczynia i sztućce w zmywarce by nie musieć ich domywać

Pisaliśmy również o: Serial o Agnieszce Osieckiej nie wszystkim przypadł do gustu. Wielka gwiazda i przyjaciółka pisarki skomentowała hit TVP