Małgorzata Kożuchowska to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Błyskawicznie przyciąga uwagę fanów, a także fotoreporterów, którzy regularnie towarzyszą jej wszędzie, gdzie się pojawi.

Zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej z dzieciństwa robi furorę w sieci

Małgorzata Kożuchowska ma ręce pełne pracy. Przed aktorką kolejne filmowa zadania. W ostatnim czasie Małgorzata Kożuchowska oraz Michał Koterski pracowali nad filmem o rodzinie Gierków. Aktorka wcieliła się w nim w Stanisławę Gierek, żonę Edwarda Gierka.

Mimo ciągłej pracy aktorka znajduje czas dla swojego jedynego syna, Jasia. Małgorzata Kożuchowska stara się być jak najlepszą mamą, w każdej wolnej chwili bawi się ze swoim synkiem i chce zapewnić mu jak najwspanialsze dzieciństwo.

W ostatnim czasie dużo czasu musi poświecić również nauce. 7-letni Jasiu jest od września uczniem pierwszej klasy, a ze względu na pandemię koronawirusa jego zajęcia odbywają się zdalnie.

Fani nie mogli poznać aktorki

W ostatnim czasie Małgorzata Kożuchowska wspominała również swoje czasy dzieciństwa. Aktorka opublikowała zdjęcie z lat siedemdziesiątych.

Ubrana była w krótką sukienką, którą zdobił kotylion, oraz kozaki. Włosy aktorki były upięte do tyłu, jednak można było zauważyć kilka wypuszczonych kosmyków. Zapewne są one efektem tanecznej zabawy.

Trzeba przyznać, że młoda Małgorzata Kożuchowska wyglądała naprawdę uroczo. Łatwo było ją rozpoznać?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO