Nie ulega wątpliwości, że Brytyjczycy kochają księżną Kate i księcia Williama oraz ich dzieci. Para stara się nieustannie utrzymywać kontakt ze swoimi poddanymi. Robi to między innymi poprzez pojawianie się na ważnych dla Brytyjczyków uroczystościach, ale także poprzez regularne prowadzenie konta na portalu Instagram.

Książę Louis ma powody do smutku

To właśnie stamtąd fani przyszłych następców tronu dowiadują się o tym, co dzieje się w ich rodzinie. Na profilu nie brakuje również zdjęć dzieci Kate i Williama, jednak to właśnie najmłodsze z nich, Louis zazwyczaj kradnie całe show.

Kate and William, screen Youtube : BBC
Kate and William, screen Youtube : BBC

Najmłodszy książę ma jednak w ostatnim czasie spore powody do smutku. Dwuletni Louis miał w tym roku dołączyć do starszego rodzeństwa i iść do szkoły. Jednak koronawirus pokrzyżował mu plany i niestety jest zmuszony do tego, by zostać z rodzicami w domu.

Uroczy chłopiec musi zrealizować swoje marzenie nieco później

Niestety książę Louis musi na razie cieszyć się nauką zdalną i spędzić czas ze swoimi rodzicami i rodzeństwem w pałacu. Było to dla niego ogromne rozczarowanie, ponieważ niezmiernie cieszył się, że niebawem nastąpią jego pierwsze dni w przedszkolu.

Ślub Kate i Williama/YouTube
Ślub Kate i Williama/YouTube

Informator „Woman’s Day” zdradził, że w obecnej sytuacji Kate i William mają bardzo dużo pracy. Sami chcą zajmować się trójką pociech i pomagać im w zdalnym nauczaniu.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO