Aleksandra i Michał Żebrowscy jakiś czas temu pochwalili się w sieci swoim nowo narodzonym dzieckiem. Para ma już ich trójkę – Franciszka, Henryka i Feliksa.

Po porodzie Aleksandra Żebrowska nie ukrywała swoich mankamentów i pokazała ciało takim, jakie jest. Przy okazji trzeciego porodu wyjawiła obserwatorom kilka zaskakujących rzeczy.

Aleksandra Żebrowska poprawiała swoją urodę?

Żona Michała Żebrowskiego, Aleksandra jest założycielką firmy Francis & Henry oferującej przeróżne akcesoria niezbędne do wychowywania dzieci. Widać, że macierzyństwo sprawia kobiecie dużo radości.

Gdy ponownie zaszła w ciążę, z Feliksem, chętnie relacjonowała w sieci cały przebieg ciąży, a po narodzinach dziecka dodawała zdjęcia swojego ciała po porodzie, czy fotografie z karmienia piersią.

Niektóre relacje były dla fanów zaskakujące. Jednak dość pozytywnie. W końcu Aleksandra pokazała rzeczywistość. Kobieta nie wstydziła się swojego brzucha tuż po porodzie, czy innych części ciała.

To wyznanie Aleksandry Żebrowskiej było zaskakujące

Mało tego, podczas jednej z relacji na InstaStories Aleksandra mówiła przekonana, że mężczyźni również nie zwracają uwagi na wady kobiecego ciała po ciąży. Co oczywiście jest prawdą.

W ostatnim czasie jedna z obserwatorek zapytała Aleksandrę Żebrowską o to, czy zamierza ona poddać się operacji biustu. Przekonana kobieta odpowiedziała krótko i szczerze: „Jeszcze nie”. Właśnie za taką prawdomówność obserwujący ją kochają.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO