Krzysztof Jackowski to w ostatnim czasie jedna z najbardziej znanych postaci w Polsce. Dzieli się on z mieszkańcami naszego kraju swoimi wizjami i przypuszczeniami na temat tego, co może czekać świat w nadchodzącym czasie. Chociaż znaczna część Polaków naśmiewa się z jego słów, to ma on szerokie grono odbiorców, którzy uważnie słuchają tego co ma do powiedzenia. Co przewidział na najbliższe kilka miesięcy?

Czy wiosna będzie dla nas przełomowa?

Nie po raz pierwszy Jackowski przewiduje Polakom tragedię - ta według niego miała się wydarzyć już w listopadzie zeszłego roku; jak jednak wiadomo, od tej pory nic gorszego od lockdownu jeszcze nas nie spotkało. Niemniej jednak, wróżbita jest pewien, że w naszym kraju nie będzie działo się najlepiej. Najbliższe syngały ostrzegawcze przewiduje on na wiosnę.

W trakcie swojej audycji w serwisie YouTube, jasnowidz opowiedział więcej o tym, jak według niego może wyglądać ten rok. Największym niepokojem napawają go wiosenne miesiące.

"Jak myślę w całej tej mrocznej sytuacji, w której przyszło nam żyć, kiedy skupiam się na temat wiosny, to mam ukojenie. Wiosna wydawać by się mogła taka zbawienna. Słońca więcej, cieplej, roślinność się budzi. A mi się kojarzy chaos. Szkoda, że tylko tak mogę mówić. W tym rokuinaczej przywitamy wiosnę, chociaż ta sytuacja przywita nas jeszcze przed wiosną" - zdradził widzom podczas audycji.

Niestety, nie zdradził szczegółów na temat tego, jakie wydarzenie ma nas spotkać za kilka miesięcy. Czy jego przepowiednie się sprawdzą?

Zobacz także: Edyta Górniak wpadła w poważne tarapaty. Na szczęście może zawsze liczyć na uprzejmych sąsiadów

Może cię zainteresować: Krystyna Pawłowicz pokazała kawałek swojego mieszkania. Internauci padli ze śmiechu na widok jednej ze ścian. Co się na niej znajduje

Pisaliśmy również o: Szpitalni kapelani nie mogą narzekać na brak pieniędzy. Suma ich zarobków jest zaskakująca. Ile wynosi