Edyta Górniak niegdyś zdobyła ogromną popularność ze względu na niesamowity głos oraz robiące wrażenie utworu. Od dłuższego czasu nie zdarzyło jej się jednak popełnić nowych dzieł, a mówi się o niej głównie za sprawą kontrowersyjnych poglądów.

Przypomnijmy – polska diwa należy do zwolenników teorii spiskowych i tzw. „antycovidowców”. Jej szkodliwe poglądy budzą ogromne emocje.

Edyta Górniak przeprowadziła się na Podhale

Całkiem niedawno Edyta Górniak przeprowadziła się na Podhale. 48-letnia wokalistka mieszka w pobliżu Zakopanego, jednak mediom jeszcze nie udało się odnaleźć dokładnego położenia jej domu. Często jednak fotografuje się na tatrzańskich łąkach, z pięknymi widokami.

Jak ujawnia znajomy wokalistki, tak naprawdę dom w Tatrach nie jest jej. Edyta Górniak wynajęła ten dom, gdyż, jak mówi źródło, to jej stała metoda – najpierw wynajmuje nieruchomość, a następnie, gdy chce się przeprowadzić, szuka kolejnej.

Edyta Górniak / YouTube:  tvnpl
Edyta Górniak / YouTube: tvnpl

To artystyczna dusza Górniak zapędza ją w coraz to nowsze zakątki w Polsce oraz na całym świecie.

Edyta Górniak wpadła w poważne tarapaty.

Póki co Edyta Górniak miała trzy mieszkania i mały dom. Dom i jedno z mieszkań znajdowały się w Warszawie, później jednak sprzedała je i kupiła nieruchomość w Portugalii.

Edyta Górniak mieszkała już w Stanach Zjednoczonych, Portugalii, Krakowie, Warszawie, Piasecznie, a teraz również na Podhalu.

Mogłoby się wydawać, że w końcu znalazła raj na ziemi. Jednak każde miejsce ma swoje wady, nawet małe. Tak też było w tym przypadku, gdyż okazuje się, że Edyta.. na dobre utknęła w swojej góralskiej posiadłości.

Edyta Górniak YouTube
Edyta Górniak YouTube

Słuchajcie, nie mogę wyjść z domu (…) może nawet do maja. Mam 80 cm śniegu dookoła domu

- zrelacjonowała Edyta Górniak.

Na szczęście życzliwi sąsiedzi ruszyli jej na ratunek i przekazali potrzebne produkty, w tym jedzenie. Myślicie, że Edyta przejdzie chrzest góralski i pozostanie na Podhalu?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO